1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Urime Festa e "Kurban Bajramit" !

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga The Star, 6 Nëntor 2011.

 1. The Star

  The Star Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  [​IMG]

  Te gjithe Besimtareve Musliman Urime festa e "Kurban Bajramit" ♥
  Paqja dhe meshira e All-llahut qofshin mbi ne !
   
 2. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  584
  Pikë nga trofetë:
  343
  urime urime :)
   
 3. dr.linux

  dr.linux Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  18
  shum e bukur fotoja urime edhe ty festa :D
   
 4. X-PERSONI

  X-PERSONI Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Urime Per Gjith antart e IT shqipit Festen e Kurban Bajramit per shum Mot.
   
 5. dardankrasniqi

  dardankrasniqi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  38
  Urime te gjithve!
   
 6. meteora

  meteora <Hello World> Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,438
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  78
  Urime Kurban Bajrami
   
 7. ak47***

  ak47*** Anëtar Aktiv

  Postimet:
  308
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Urime Festa
   
 8. Qlirim

  Qlirim Anëtar i Njohur

  Postimet:
  607
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Urime festa e Kurban Bajramit te gjith besimtarve te fese islame.
   
 9. ErmaliDesing

  ErmaliDesing Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  bravo bro shum charten e ke bo po urime edhhe ty festa
   
 10. pdown9

  pdown9 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  246
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Urime Urime .
   
 11. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  SHum punim i mirë ta Uroj festen e Kurban Bajramit ty dhe të gjithëve Muslimanëve


  Suksese në punimet e ardhshme1
   
 12. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,496
  Pëlqimet:
  2,085
  Pikë nga trofetë:
  448
  Me pelqen dizajni, urime festa e Kurban bajramit.
   

Shpërndaje faqen

Loading...