1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Urime 10 vjetori

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga boom3rang, 6 Janar 2020.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,412
  Pëlqimet:
  1,000
  Pikë nga trofetë:
  243
  urime dhe suksese të mëtejshme
   
 2. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,374
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  128
  Urime dhe suksese ITShqip
   
 3. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  861
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  78
  Urime itShqip, faleminderit te gjithe antareve per qdo kontribut sado pak te vogel qe kan dhane ketu, po ashtu faleminderit stafit per punen e palodhshme, jete te gjate ketij komuniteti <3
   
 4. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  Urime ITShqip,pjese e pandashme e jetes tone!
   
 5. feridshaqiri

  feridshaqiri Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,278
  Pëlqimet:
  271
  Pikë nga trofetë:
  178
  T'i gëzojmë edhe shumë vite brenda këtij komuniteti frymëzues.
  Respekt për të gjithë anëtarët e këtij komuniteti të cilët e mbajnë ende aktiv këtë forum dhe stafi në përgjithësi.

  Uroj një vit të mbarë e me plotë suksese për ju dhe komunitetin ITshqip.
   
  Universal pëlqen postimin.
 6. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,328
  Pëlqimet:
  581
  Pikë nga trofetë:
  343
  10 Vite se bashku me ITshqip! Nuk do ta imagjinoja qe do te kaloje 10 vite me ITshqip ( nga 11 Janari 2010 ), me vjen shume mire qe kemi qendruar se bashku per keto 10 vite dhe nuk jemi ndalur asnjehere.

  Uroje edhe shume vite se bashku!
   
 7. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  10 vjet, u rrit ju edhe une bashk me ju hahah
  [​IMG]
   
 8. Komandanti

  Komandanti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  488
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Urime dhe shume vite sbashku
   
 9. aimilius

  aimilius Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  38
  Është me të vërtetë një përvjetor i rëndësishëm. Rreth 50% të faqeve shqiptare nuk i kapin 10 vjet. Dhe nga ato që kapin 10 vjet as gjysma nuk arrin 20 vite, prandaj duhet synuar 20-ta tani.
  Forumi ITshqip është një nga faqet më dinamike shqiptare, ku mbledh shqiptarët e Kosovës, Maqedonisë, Shqipërisë dhe Diasporës në një vend dhe mesa mundemi mbështesim njëri-tjetrin.
  Uroj që në të ardhmen të krijohen dhe krijojmë mundësi të tjera zhvillimi mes nesh dhe të mos jemi të kufizuar vetëm si forum, pasi potencialin e kemi dhe mund të arrijmë më shumë.
   
 10. t0fx

  t0fx Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Urime!!
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 11. kristian marashi

  kristian marashi Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  Urime urime bravoooo

  Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 12. Bagin

  Bagin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  122
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  28
  Urime 10 vjetori :)

  [​IMG]
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 13. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  211
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  38
  Urime 10 vjetorin vendi ku shume antar duke perfshire dhe mua kan mesuar hapat e para e botes se pafundme te "webmasterIT"
  Meritoni djalen.... FALEMINDERIT !!
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 14. B4RC0D3.#

  B4RC0D3.# Anëtar Aktiv

  Postimet:
  144
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Urime 10 vjetori ITSHQIP , suksese te gjith antarve dhe stafit !
   
  boom3rang dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 15. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,074
  Pëlqimet:
  126
  Pikë nga trofetë:
  133
  Urime dhe suksese...
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 16. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  524
  Pëlqimet:
  169
  Pikë nga trofetë:
  73

Shpërndaje faqen

Loading...