1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Urime 10 vjetori

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga boom3rang, 6 Janar 2020.

 1. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Pershendetje!

  Deshta t'ju uroj 10 vjetorin e Itshqip, te gjith anetareve ne kete forum.

  Uroj qe te arrijm 20 vjetorin me me shum suksese.

  Ju pershendes te gjithve, dhe ju faleminderit.
   
  ervisivv, aimilius, Erooniti dhe 14 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,213
  Pëlqimet:
  736
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pse u bene 10 vjet? Bravo. Hajde suksese
   
  perrex dhe boom3rang pëlqejnë postimin.
 3. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Urime 10 vjetori itshqip fal kti forumi kem mesuar shum gjera e gjdo her jom faliminderus inshallah edhe shum vite...
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 4. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Kam nje respekt te veqant per juve anetareve qe keni qen ketu nga fillimet e ITshqip.

  Te faleminderit qe ke kontribu ne kete forum.
   
  FitimKurteshi pëlqen postimin.
 5. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Urime urime keni kontribu shum per keto 10 vite shkojm per 20 ;)
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 6. ski11z

  ski11z Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Urime ITSHQIP.COM, dhe suksese te metutjeshme.
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 7. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Urime ITshqip, longLife.
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 8. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me pelqen fakti se ky komunitet eshte shume i madhë dhe eshte shume aktiv kjo dmth qe eshte ndihmues.. qe eshte shume mire. URIME, teper respekt per themeluesit e ktij forumi.
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 9. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  272
  Pëlqimet:
  243
  Pikë nga trofetë:
  53
  Suksese dhe ju sygjeroj te punoni pak me shume per te sjell antar me kualitet.
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 10. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  933
  Pëlqimet:
  648
  Pikë nga trofetë:
  173
  Long life to ITShqip cheers :cool:

  @boom3rang , a ka naj redbull pi shpie :D
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 11. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Un po pres prej antarve, po sosht qe po del dicka. :D
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 12. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  Urime ITShqip,paska kalu koh e gjate, fal keti forumi kem mesu shum gjera ,shpresojm vitet ne vijim te i kthehet aktiviteti qe kishte dikur, rrespekte per stafin e ITSH.
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 13. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,042
  Pëlqimet:
  258
  Pikë nga trofetë:
  163
  Urime po ishalla kthehet aktiveti ktu e jo naper fcb e ksi sene , ishalla i bon itshqip 100 amin
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 14. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  560
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  73
  Urime 10 vjetori pritshum edhe shume vjet tjera ne itshqip e sa ma shume suksese.
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 15. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Urime 10 Vjetorin e ITShqip shpresojm te kalojme edhe shume tjera duke na u bashkangjitur dhe shum antare te ri me aktivitete te reja :) p.s: Redbullat e lartpermendura i paguj un :p
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 16. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,254
  Pëlqimet:
  1,421
  Pikë nga trofetë:
  343
  Sa shpejt shkoj nje dekad!! Urime te gjitheve, shpresojm per me shume aktivitet tash e tutje.

  FG
   
  DailyTeCh dhe boom3rang pëlqejnë postimin.
 17. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
  Suksese te metejshme, uroj edhe me shume aktivitet kete vit. :)
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 18. Pajtim-H

  Pajtim-H Anëtar Aktiv

  Postimet:
  290
  Pëlqimet:
  88
  Pikë nga trofetë:
  38
  Urime, ta gezojme
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 19. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Urime, edhe shum vite ishalla.
   
 20. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  578
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  58
  1 dekad se bashku me ju që nga fillimi antar i IT SHQIP :D:D
  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...