1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Urgjentisht te lexohet ky post - Valentina Dervishi

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga PrivatUnkown, 10 Korrik 2020.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. PrivatUnkown

  PrivatUnkown Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje te gjithve antar te forumitshqip si jeni mas pari , ma boni hallall per ket post
  kush ka mundsi per um ndihmu per naj sen kjo qika mi ka marr 780 euro me 1 person faton xxx prej kosove
  Emri i Babase : Adnan xxxx

  Emri i nenes : Sebahate xxxx .

  E dyshuara Valentina xxx / numer celularit 0447xxx
  qeto jan te dhenat kush ka mundesi me gjet e shperblej ne prishtin dragodan te vetvendosja
   
  Last edited by a moderator: 10 Korrik 2020
 2. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  645
  Pëlqimet:
  190
  Pikë nga trofetë:
  88
  Pom vjen keq qe tpaska ndodh , me than tdrejten edhe mu paska mujt me mi mar me qet foron e fundit
   
 3. Astritii

  Astritii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Per qka ti ka marre, sqaroje ma mire arsyen ?
   
  ageniu5 dhe @science pëlqejnë postimin.
 4. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  No police station here:confused:
   
  ageniu5 pëlqen postimin.
 5. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  322
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shoki Kosova e vogel osht ver qytetin me ja dit e geen pa problem ,
   
 6. Florenc S.

  Florenc S. Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Shko denoncoje ne polici o plak, se do hash naj gjobe per publikimin e fotove dhe te dhenave personale.
  Dhe e dyta, ti po tregon vetem nje pjese te historise qe te intereson me nxjerr veten burre te mire.
  Tung!
   
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,213
  Pëlqimet:
  736
  Pikë nga trofetë:
  343
  Na vjen keq per cfare ka ndodhur. E para, me kaq te dhena mund ta gjesh vete. Dhe e dyta shko ne polici dhe beji denoncim.
  Tema mbyllet.
   
  profesori, @science dhe Florenc S. pëlqejnë postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...