1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Urgjent

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga isarama, 13 Shtator 2015.

 1. isarama

  isarama Anëtar i Njohur

  Postimet:
  528
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  58
  Urgjen po me vyn ni program per me dizajnu video me foto
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,218
  Pëlqimet:
  925
  Pikë nga trofetë:
  243
 3. isarama

  isarama Anëtar i Njohur

  Postimet:
  528
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  58
  po flm shum e kom perdor Wondershare Filmora por u be me pages
   
 4. ardit71717q

  ardit71717q Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  camtasia studio e ke 30dit free
   

Shpërndaje faqen

Loading...