1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Urgjent, si quhet kjo?

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga qirka, 9 Shkurt 2015.

 1. qirka

  qirka Anëtar Fillestar

  Postimet:
  91
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje,
  me duhet ta di si quhen kto si rrekllama si jan, spo di as si me spjegu, sihkoni kto foto:
  http://imgur.com/9fNW5qe,9huQo4O
  http://imgur.com/9fNW5qe,9huQo4O#1

  Kjo menyra e 2t me intereson me shum.

  Kur ta krijon 1 dizajn per prezentamin me shfaq ma mir me rrekllamu me interesant,
  a jan keto te gatshme apo duhet me i kriju vet? E kam fjalen per at Background.
  Nuk pe di si me kerku ne google se i kisha gjet vet, qysh thirren kto apo ku mi gjet?

  Ju faleminderit
   
 2. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  kto quhetn mock up haver ..
  i rregullon me photoshop masnejj veq e perdor fajjlin psd .
   
  qirka pëlqen postimin.
 3. qirka

  qirka Anëtar Fillestar

  Postimet:
  91
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  8
  Okej falemindert i gjeta tash, se nuk disha qysh me lyp.
   

Shpërndaje faqen

Loading...