1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Urgjent raportoni per phishing

Tema tek 'Siguria në Ueb' e hapur nga Poshnjari, 18 Tetor 2018.

 1. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  691
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  73
  meteora dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.
 2. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  119
  Pikë nga trofetë:
  43

Shpërndaje faqen

Loading...