1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje urgjent per telefon

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 23 Janar 2018.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  711
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kam problem ne tel pom bllokon,e kam pas te mjeshtri e ka kontrollu kurgja ska tprisht mrena veq po tham mos ka problem rreth sistemit androidit. Mjeshtri e ka shti nprogram po prap qaj problem a ka ndokush qe mun me zgjidh ose a dini naj program per me fresku sistemin.
   
 2. wayfarer

  wayfarer Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  Hard reset
   
 3. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  711
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  Prap ka bllokim
   
 4. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  E ki ramin e vogel edhe memorjen tvogel,mos ma shum app ne tel
  Edhe sa ma shpejt clear bone
   
 5. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Pas resetit po thu nuk tu ka rregullu se me reset besoj qe do rregullohet mirepo te kisha preferu un qe me provu edhe me bo root:

   
 6. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  ca modeli esht tel ?
   
 7. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  per qa me bo root nket rast ?
   
 8. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Bone root provoje ndoshta do ta rregullohet tash ti din ke provu reset nuk tka bo tash menyra e fundit asht kjo me e bo pasi po thu qe ska problem e kam qu te mjeshtri krejt nrregull osht.
   
 9. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  711
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  Samsung galaxy s3
  okej do e provoj
   
 10. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  711
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  e provova me root prap e kot
   
 11. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Perderisa e ke provu me reset me root, provoje edhe kete instalo Cleaner app prej playstore boni scan te gjitha aty edhe kshyre a po te rregullohet .
   
 12. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Provo nese mundesh me ba roll back ne ndonje version me te vjeter te android.

  Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
   
 13. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Root nuk tndihmon me shpejtsu telefonin nket rast.Kejt per tjeter sen o.Sa i per ket me bo root s3 as mos e provo se veq ma shum ta ngadalsoon telefonin(po flas prej provoje)
   
 14. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,217
  Pëlqimet:
  738
  Pikë nga trofetë:
  343
  ndoshta ka ardhur koha ta nderrosh :D
   
 15. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,101
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  Samsung qetash osht nen-akuza per ngadalsim te sistemit te telefonat me te vjeter .
  Dhe akuzen e ka pranu m'duket.
  Kshtu qe per ket besoj qe bohet fjal ..
   
 16. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Te them te drejten eshte pak i vjeter si model sepse kan dal 5 versjone te reja te ati modeli normal qe do ngadalsohet :(
   
 17. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Qfare modeli eshte telefoni ?
   
 18. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Samsung galaxy S3
   
 19. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  711
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  E qova te mjeshtri me tha pllaka ka pas defekt ta kemi rregullu edhe 20e mi murr, a kur ja kqyra androidin e ka pas 4.3 a tash e kish 4.1 tash a ka pas faj pllaka a androidi.
   

Shpërndaje faqen

Loading...