1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur URGJENT NDIHME per theme ne WordPress

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga chuppacabra, 15 Korrik 2017.

 1. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje nese din najkush me m'tregu qysh muj me kthy prap Themen ne WordPress ose t'pakten mu kyç se spo muj, e bona ni gabim te Editori aty edhe tash po m'del kjo http://oi66.tinypic.com/281g6yp.jpg
   
 2. Best Answer:
  Post #4 by Misteriozi, 15 Korrik 2017
 3. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,101
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  a e ke themen te rune ne PC , nese e ke veq merr filen functions.php barte me FIlezilla te ( public_html/wp-content/themes/oblique/functions.php ) bonja replace edhe rregullohet. .
   
 4. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  osht problemi qe nuk po m'len me hy wp-admin hiq !
   
 5. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,101
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  Best Answer
  permes Filezilla ose ne cPanel , se permes wordpress nuk mundesh kuptohet , po ti hin permes Filezilla ose cPanel - FIle Manager /
   
  chuppacabra pëlqen postimin.
 6. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  e rregullova, tema mundet mu mbyll
   
 7. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Meqense tema nuk ishte ne vendin e duhur, atehere e barta tek kategoria perkatese, gjithashtu e selektova pergjigjen e antarit te nderuar Misterioz si "Best Answer" pasi qe ajo ishte zgjidhja e ketij problemi.
  Lus antarin @chuppacabra qe heres tjeter te postoj ne vendin e duhur, perndryshe mund te marresh vrejte.
   
  Misteriozi dhe chuppacabra pëlqejnë postimin.
 8. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kerkoj falje po kesh per ngut e skom kshyr ka me postu, thash ta kryj ma shpejt
   

Shpërndaje faqen

Loading...