1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Urgjent ndihme ndihme

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga numer2, 15 Shkurt 2020.

Tags:
 1. numer2

  numer2 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Sdi pse spo ban ekrani i llaptopit sot e kalla po veq pe qet mausin edhe osht kall amo osht krejt zi ekrani spo ban me hi po provoj me shkym permes butonit po apet spo ban ka met qeshtu qka muj me ba?
   
 2. strong iptv22

  strong iptv22 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
  Cfare windows perdor me laptop?
   
 3. numer2

  numer2 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Windows 10
   
 4. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  68
  per me shym eshte e thjesht , hiq kabllon e rrymes pastaj hiq baterien dhe rivendose provoje, nuk eshte problemi tek ekrani
   
 5. strong iptv22

  strong iptv22 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kjo besoj ta zgjidh shikoje
   
  numer2 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...