1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

urgjent me duhet fb me 5k frends

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga rebeliiii it, 18 Janar 2018.

 1. rebeliiii it

  rebeliiii it Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  kush ka fb me 5k frends shqip ?
   
 2. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  183
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. rebeliiii it

  rebeliiii it Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  po me bon pun shum a mundesh te ma japesh ?
   
 4. rebeliiii it

  rebeliiii it Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  po me bon pun shum a mundesh te ma japesh ?
   
 5. Donart

  Donart Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  8
  E kam nje me 5000 friends por jane te perziier , dhe e kam nje me 1500 friends gjithe amerikane .
   
 6. flossycarter

  flossycarter Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Nese ske gjet hala, pm me
   
 7. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kush ka edhe per mu njo free me ma jep
   
 8. flossycarter

  flossycarter Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Free sjep kerkush
   

Shpërndaje faqen

Loading...