1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Urgjent:Kush ka insta 15k-20k followers

Tema tek 'Depo' e hapur nga jetliri1112, 13 Prill 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Djem kush ka urgjent mem shit insta 15k-20k?
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...