1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Urgjent kthimin i video

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga besarti123, 28 Dhjetor 2022.

 1. besarti123

  besarti123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  338
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje djem deshta tju ves a ka naj menyr me rikthy video prej telefonit iphone X icolud ska pas ikam fshi pa dashje duhna mi rikthy disa video dhe foto ju lutemi ekkam orgjent
   
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  986
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  73

Shpërndaje faqen

Loading...