1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes (urgjent)Facebook 2K account Shqiptar

Tema tek 'Shitje' e hapur nga M.L, 15 Qershor 2020.

 1. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  851
  Pëlqimet:
  123
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje,

  Shes llogari tfacebookut 2k mundeni me pranu friends bohet 5k Shqiptar

  6$
   
 2. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ca mund te jete kaq urgjente qe mund te behet me 6 $.
  Gjithsesi veshtire nuk kane me interes keto shitje
   
 3. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  851
  Pëlqimet:
  123
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kam nevoj per dollar ne btc prandaj
   

Shpërndaje faqen

Loading...