1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Urgjent exchange

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga GameOver, 6 Janar 2018.

 1. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje deshta me ba 1 pytje i kom disa ripple mirpo po du me i kthy ne btc a muni me ma tregu naj web ku muj me i ba exchange shpejt mos me mar shume kohe
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Poloniex, bittrex, binance.
   
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Binance.com sipas mendimit tim, padyshim, por nese nuk ke llogari me duket e kan suspendu me u regjistru usera te rinje shkaku qe kan pas shum kerkesa.
   
 4. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
  @boom3rang per fat te keq nuk kom llogari tash nuk muj me u regjistru deri sa te hapin prap
   
 5. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Atehere provo bittrex sikur te tha anetari me larte.
   
 6. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
  Edhe bittrex.com nuk po lejojka accounta te ri
   
 7. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Atehere ka ngelur vetem poloniex.
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 8. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  Last edited: 6 Janar 2018
  Lenci mobile, GameOver dhe entor pëlqejnë postimin.
 9. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
 10. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  841
  Pëlqimet:
  347
  Pikë nga trofetë:
  208
  Per Ripple mundesh me perdor edhe Krakenin.
   

Shpërndaje faqen

Loading...