1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Urgjent blej 50$ BTC i jap 40€ payoneer

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga KastriotKoti, 28 Maj 2018.

 1. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  551
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje me duhen 50$ btc une jau dergoj 40€ ne payoneer. kush ka le tme shkrun pm.
   
 2. The.Dictator.VR

  The.Dictator.VR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  112
  Pëlqimet:
  118
  Pikë nga trofetë:
  43
 3. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  551
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  58
  Tkom shkru vlla
   

Shpërndaje faqen

Loading...