1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje upwork verifikimi?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga rinorkosova, 21 Qershor 2022.

 1. rinorkosova

  rinorkosova Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  pershendetje grupi si mund te verifikomi ne upwork nga kosova po me del si ne foto me poshte

  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  369
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  43
  Se pari duhesh me verifiku identitetin tend ne Upwork duke ja dergu nje dokument personal i cili mund te jete: leternjoftimi,pasaporta ose leja per shofer, po ashtu nje dokument tjeter ku ceket adresa jote per me verifiku lokacionin tend si psh: fature nga Banka ose ndonje fature te sherbimeve komunale qe duhet te jete jo me e vjeter se 6 muaj.
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...