1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje uploaded.net llogari

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga aRy., 14 Dhjetor 2015.

 1. aRy.

  aRy. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  547
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje djem, deshta me pyt nese najnjoni prej jush ka llogari ne uploaded.net me nda me mu, ose nese osht i interesum najkush me pagu bashk, se cdo muj 10 euro spo e qet.
   
 2. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,644
  Pëlqimet:
  499
  Pikë nga trofetë:
  178
  ke plot webe tjer falas nese ske mundsi me pagujt kte.
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 3. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,099
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  Une nuk po e kuptoj pse po e pagun kur e ke mundesin Free Account ..
   
 4. aRy.

  aRy. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  547
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  38
  i nderum jasht serise, premiumi tjep komoditet kado qe tshkosh, misterioz a mund ti shkarkosh 50 linqe brenda 1 ore me free account?
  falemnderit mkeni nimue :)
   
 5. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,644
  Pëlqimet:
  499
  Pikë nga trofetë:
  178
  a do mo teper se unlimited falas ?
   
 6. Elbunit

  Elbunit Anëtar Aktiv

  Postimet:
  243
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jashtserie kjo mas 30 dite bohet bohet inaktiv gjithqysh a veq mas 30 dit kur nuk e perdor ??
   
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,603
  Pëlqimet:
  1,111
  Pikë nga trofetë:
  243
  aRy. po flet per shkarkime/downloads nga hosti
  prandaj kerkon premium

  @Elbunit
  userscloud.com ishte unlimited nga te gjitha anet para 1 muaji, tani ka kaluar ne limite
  usersfiles.com ofron falas per 1 vit , por mund ti besh copy perseri dhe ne kete menyre ti kesh per me shume kohe
   
 8. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,644
  Pëlqimet:
  499
  Pikë nga trofetë:
  178
  nese nuk ka aktivitet bohet in'aktive,
  dmth nqs nuk futet njeri me i shkarku ato qe bon upload bohet in'aktive
   
 9. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,265
  Pikë nga trofetë:
  358
  Perdoreni Turkdown per ti shkarkuar filet unlimited!
   
 10. aRy.

  aRy. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  547
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  38
  Antari me Foto te skenderbeut me ka kuptue, pra shumica e fajllave jan nuploaded.net me hapin e par ti ke nje link te tille pavaresisht se qfar materiali do tshkarkosh osht filehosteri ma i forte, si dhe disa materiale te caktuara qe i kerkoj un jan vetem ne uploaded.net kshtu qe mduhet premium ktu, edhe pytjen e bona me nje pike shprese qe ndoshta ndonjeri posedon diqka te tille.
   
  Jãşhť'Sşeriĕ pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...