1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Upload foto edhe video se bashku ne nje post

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Mendy, 13 Qershor 2018.

 1. Mendy

  Mendy Anëtar Fillestar

  Postimet:
  96
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje,
  Provova ne fan page me bo upload 3 foto edhe nje video nga lloptopi dhe mdul ky mesazh:
  Please select only one video file at a time.

  A keni naj ide se si muj me i bo upload disa foto dhe nje video se bashku ne nje postim ne fan page nga pc apo lloptopi.
  Faleminderit.
   

Shpërndaje faqen

Loading...