1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Update e telefonit?!

Tema tek 'Android' e hapur nga Universal, 1 Korrik 2020.

 1. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
  Prsh, do doja te pyesja ne lidhje me update e telefonave, a duhen bere cdo here qe te kerkon nje te tille? Pasi shoh qe Android kerkon shpeh here...
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,232
  Pëlqimet:
  743
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nese ti shikon qe telefoni ecen mire, per mendimin tim mos i bëji update. Vetem nese degjon ndonje rast per qeshtje sigurie.
   
 3. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  581
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  58
  ne qofse ke sfida ne ato qka i tregon androidi qe i ka shtuar ne updaten e fundit ateher beje update per ndryshe nuk eshte e domosdoshme!
   

Shpërndaje faqen

Loading...