1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Update clicks amazon

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Meet, 21 Qershor 2018.

 1. Meet

  Meet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje jom tu bahskpunu me amazon affiliate kom qit produkte tyne dmth ju kom qu trafik isha i interesum me dit mas sa ore ose mas sa dite bohen update qe mi pa statistikat une a ka pas naj shitje a jo
   
 2. lamre

  lamre Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  24-48h
   

Shpërndaje faqen

Loading...