1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Unlock Lumia 550 ?

Tema tek 'Windows' e hapur nga arbenshabiu, 28 Gusht 2017.

 1. arbenshabiu

  arbenshabiu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  298
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  A e dini sa kushton zhbllokimi i Lumia 550 qe me funksionu me karte te Vales,IPKO?
  Edhe mos dini ndonje program qe mundem vet me bo unlock ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...