1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Unlimited WebHosting €15/vjetore

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga DardanDaci, 5 Mars 2019.

Tags:
 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  440
  Pikë nga trofetë:
  143
  Pershendetje

  Dedi.al vjen me nje super ofertë vetëm për antaret e itshqip, të limituar për vetëm 3 dite nga momenti i tanishëm

  Paketa Lime
  SSD Space Unlimited
  Bandwidth Unlimited
  Addon Domains Unlimited
  Emails Unlimited
  Databases Unlimited
  Softaculous Apps 500+
  SSL Certificates Unlimited
  cPanel
  Qmimi Normal: €85.00 vjetore
  Qmimi në Zbritje: €15.00 vjetore
  Kodi Promo: 94XEWZJ21L

  Linku Direkt: https://dedi.al/cart.php?a=add&pid=3
  Zgjidhni periudhën vjetore dhe shtoni kodin Promo të cilin e keni më lart.
  Qmimi për këtë ofertë mbetet i pandryshueshëm nëse dëshironi ta vazhdoni edhe per vitin tjeter.
  Dhe nëse nuk jeni të kënaqur ju garantojm kthim të parave në afat prej 30 ditësh.
  Server Status: https://dedi.al/serverstatus.php
  Terms: https://dedi.al/index.php?m=TermsOfService

  Oferta e limituar , nuk duhet humbur
  Dardani
   
  Last edited: 5 Mars 2019
  ﴾.﴿ dhe HardWorker pëlqejnë postimin.
 2. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  181
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Domain?
   
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  440
  Pikë nga trofetë:
  143
  Oferta eshte per WebHosting , jo per Domain.
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,550
  Pëlqimet:
  445
  Pikë nga trofetë:
  163
  Është shared host?
   
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  440
  Pikë nga trofetë:
  143
  Po Shared eshte
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,550
  Pëlqimet:
  445
  Pikë nga trofetë:
  163
  Deri ne sa vizitor mund të mbaj online?
   
 7. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  440
  Pikë nga trofetë:
  143
  Gjithmone nvaret se qka hoston brenda nuk mund te japim pergjegjie pasi qe nuk nvaret nga ne , por je i lire ta testosh nese nuk te kryen pune ke afat kthimi te parave deri ne 30 dite.
   
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,550
  Pëlqimet:
  445
  Pikë nga trofetë:
  163
  Interesohem për një eshop. E kam për një njeriun tim.
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 9. ose.al

  ose.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  23
  Me del 85€ nese klikoj tek linku yt! Dhe vetem dy dite kan kaluar o_O
   
 10. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,550
  Pëlqimet:
  445
  Pikë nga trofetë:
  163
  Vendos kodin për ofertën.
   
  ose.al pëlqen postimin.
 11. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  58
  Nuk kam CC valide a mund te beje ndonje menyr tjeter pagesen ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...