1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje UnJailbrake Iphone

Tema tek 'iOS' e hapur nga KNO3, 7 Shkurt 2018.

Tags:
 1. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje!
  Une kam nje iphone 5s me ios 9.3.3
  Dhe jam ne medyshje a ta updatoj ne ios 11 apo ta mbaj 9.3.3 me jailbreak
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nese nuk ke probleme me 9.3.3 mos bej upgrade
   
 3. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,244
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  upgrade me bo se pari te nxen ven ma shum ne telefon ki bllokime
   
 4. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Krejt njerzt lypin me bo jailbreak ti unjailbreak , tkisha sygjeru me majt se ki tweaks plot mi perdor edhe tdoket ma interesant telefoni
   
  KNO3 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...