1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

University of Prizren "Ukshin Hoti" (Snapchat Geofilter)

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga MusiKryeziu, 3 Gusht 2016.

 1. MusiKryeziu

  MusiKryeziu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pranimi i dyt i gjeofilterit i dizajnuar nga un , i pari per Prizrenin i dyti ky per universitetin e prizrenit ...
  Shpresoj se ju pelqen

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Blerim R. pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...