1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Uebsajtat e filmave Shqiptar te penalizuar nga Google?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga jami123, 16 Prill 2018.

Tags:
 1. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  kjo eshte devinitivisht tjeter gje,dergoma linkun nese ke mundesi
   
 2. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  53
 3. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  NANO pëlqen postimin.
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  815
  Pëlqimet:
  518
  Pikë nga trofetë:
  173
  Duhet te jetojne edhe ata more :p
   

Shpërndaje faqen

Loading...