1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Uebsajtat e filmave Shqiptar te penalizuar nga Google?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga jami123, 16 Prill 2018.

Tags:
 1. jami123

  jami123 Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  Pershendetje,

  Sot desha te futem tek filma24 permes Googles, por fatkeqsisht eshte zhdukur plotesisht nga SERP, hodha nje sy tek tjerat uebsajta po ashtu edhe ata jan ne te njejtin fat te kapluar, keni te njejtin problem dhe ju?
   
 2. Best Answer:
  Post #11 by clusterphys, 16 Prill 2018
 3. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ke te drejte edhe te une ashtu po ndodh
  Kerkova: filma me titra shqip
  Nuk figuron as filma24.tv as filmaon.tv
  Ndoshta ndokush ka blere trafik ne dem te ketyre websiteve/

  [​IMG]
   
 4. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  43
  Shum mir ja kan bo, futesh me pa filma me familjen dalin ads me porn :D
   
  Anakondd, boom3rang, DarKr0x dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 5. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  88
  I hapin popads me porno sepse kane me shume fitime,
  Une e kam gjetur zgjidhjen,
  I rri gati, i heq reklamat pa u hapur akoma.
   
 6. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  shume interesante tek un shfaqet te gjitha faqet ne google edhe un kam hyre ne filma24.tv por asnjhere nuk me eshte shfaqur ads porno.
   
 7. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  5. Ndalohet Spam rreptesisht
  eshte e dyta here me se paku qe behet fjale per filma24.tv a konsiderohet kjo spam?
   
 8. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,564
  Pëlqimet:
  1,291
  Pikë nga trofetë:
  358
  Sa e ke IQ ? -500 ?
  Me shkrive.
   
 9. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  43
  puna esht qe shumica kan smart tv ne shpi, edhe kur mblidhet familja me pa ndonje filem imagjino me shku ne tv me hap kto web-et edhe te gjith ashtu sic jeni halla, cuni tezes , gjyshi daja te shijoni nje mbremje te bukur duke pare porno ndersa ti me telekomande ne dor perpiqesh te mbyllesh 20 popup ne background
   
  phoenix, boom3rang dhe @Alvi pëlqejnë postimin.
 10. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ke shume te drejte une futem te website, me laptop edhe i shikoj vetem filmat/
   
 11. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  mbas disa vizitave ne filma24.tv e pashe qe kompjuteri shkon me ngadale procesori 90 % i zene vendosa ta beja nje scan nga https://safeweb.norton.com dhe doli qe perdor minig ne broswer dmth shrytzon broswerat ton permes virusave.
  [​IMG]
  zgjidhja ishte kjo shko tek settings tek brosweri juaj dhe futi ne block list ato faqe qe mendoni se shfrytzojne cpu tuaj
  hap kete nga aty ku hapim zakonisht faqet chrome://settings/content/javascript dhe e futa filma24.tv ne block list.ose mos e vizito me kete sh*t
  klm
   
  Last edited: 16 Prill 2018
 12. clusterphys

  clusterphys Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,056
  Pëlqimet:
  348
  Pikë nga trofetë:
  113
  Best Answer
  tek un po del mire degjova qe sdia sa mijera faqe ka penalizu google per copyright.

  [​IMG]
   
 13. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  53
  dhe mua me dalin gjithashtu kto adresa :/
   
 14. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  53
  nqs ben search ne google:
  site:filma24.tv .. mua me dalin: About 16,400 results (0.26 seconds)
  provojeni njehere :/
   
 15. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  harrova ta ceki se si me i bo bllok kto webfaqe keqdashse ne mozilla firefox per ata qe perdorin mozilla instalo kete addon
  https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/yesscript/
  pataj ia ben add permes kesaj
  [​IMG]
   
 16. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  88
  Tani filluan te me dalin edhe mua/
  Filma24 filmaON
   
  Last edited: 17 Prill 2018
 17. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  @Alvi ku ishte problemi
   
 18. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  88
  Nga ta di une, Thjeshte para 24 oresh nuk dilnin filma24 dhe filmaon ndersa tani po dalin.
   
  Last edited: 17 Prill 2018
 19. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  po te thoje se ky sajt eshte im do te besoja per dy arsye ke bere nje lloj spam ne forum duke e permenduar filma24.tv edhe arsye e dyte duke u bazuar nga postimet e tua te mehershme antisigurie dhe kjo faqe eshte keqdashse dmth permban virusa qe keqperdorin pc tuaj.
   
 20. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  88
  Nuk te detyroj askush qe te vizitosh ate site.. As nuk jam pronari i sites.
  +Nuk e pata bere linked postin,
  Ca te them ty? Raportoje te adminat postin tim qe te editohet apo te fshihet.

  Edhe dica se harrova: S ke pune tjeter ti qe merresh me mua. Nuk eshte herA e 1/
   
 21. clusterphys

  clusterphys Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,056
  Pëlqimet:
  348
  Pikë nga trofetë:
  113
  BlackEagle informohu, ska dasht te beje spam, informohu mire, beju pjese e grupeve ne fb per info. Shume jane ankuar per dje nga ky mesazh. @Alvi ka pas te drejt

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  @Alvi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...