1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Udemy "The Basics of Ethical Hacking and Penetration Testing" 799$ / Merre Free

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga [email protected], 19 Qershor 2015.

 1. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  Pershendetje.
  Udemy.com tanime eshte e njohur per kurset e ndryshme qe gjenden aty perfshir fushat ta ndryshme te teknologjise ...

  Udemy ofron edhe kursin "Learn The Basics of Ethical Hacking and Penetration Testing" te cilin mund ta merrni per 799$.
  Code:
  https://www.udemy.com/learn-the-basics-of-ethical-hacking-and-penetration-testing/

  Mirpo nepermjet nje "coupon code" ju mund ta merrni nga
  7̶9̶9̶$̶ per 0 $.

  Ketu mund ta merrni kursin falas.
  Code:
  https://www.udemy.com/learn-the-basics-of-ethical-hacking-and-penetration-testing/?couponCode=nova
   
  albert1, ﴾.﴿ dhe marjo123 pëlqejnë postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,639
  Pëlqimet:
  1,134
  Pikë nga trofetë:
  243
 3. Shkodrani

  Shkodrani Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  28
  Oferta eshte shume e mire, dhe eshte kogja moti, mirepo nese i vren komentet me poshte, shume pak veta thojne se ja vlen te ndjeket kursi, pershkak se Instruktori eshte shume i pakuptueshem.
   

Shpërndaje faqen

Loading...