1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

UDEMY Kurse Falas per kohe te limituar (Update i perditshem)

Tema tek 'Mësime' e hapur nga AlbGalaxy, 10 Janar 2017.

 1. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
  Code:
  https://www.udemy.com/course/machine-learning-for-researchers/?couponCode=6E0F34FAE9A5DF407CE3
  https://www.udemy.com/course/top-5-tools-techniques-for-bugbounty-pentesting-in-cyber-security/?couponCode=HACKTIFYGIFT4U
  https://www.udemy.com/course/youtube-traffic/?couponCode=TUYTHEXPJULY052020
  https://www.udemy.com/course/web-design-business-clients/?couponCode=66E688D7773D137CF34C
  https://www.udemy.com/course/management-consulting-skill/?couponCode=JULYFREE
  https://www.udemy.com/course/database-course/?couponCode=PDCDISCOUNTJULY2020
  https://www.udemy.com/course/the-blog-niche-with-business-idea-and-ways-of-passive-income/?couponCode=A5ED5EC44CC5953D21C7
  https://www.udemy.com/course/data-types-in-python-3-course/?couponCode=PYTHON1
  https://www.udemy.com/course/make-money-with-affiliate-marketing-online/?couponCode=FREE-AFFILIATE
  
   
  Fitahh, shteti dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  Winning Communication Skills for Telephone, Conference Calls
  https://www.udemy.com/course/telephone-conference-calls-workplace-communication-skills/?couponCode=1D311F0DB82313D2256C
  
  SQL for Beginners in under 3 hours
  https://www.udemy.com/course/sql-for-beginners-in-3-hours/?couponCode=64F007BC1ADB96BB5EBD
  
  Android Dependencies Bootcamp
  https://www.udemy.com/course/android-dependencies-bootcamp/?couponCode=3B6E38308DFCDD286810
  
  Automating Instagram with InstaPy - The Official Guide
  https://www.udemy.com/course/instapy-guide/?couponCode=INSTAPY_FREE
  
  Python And Django For Beginners
  https://www.udemy.com/course/python-and-django-for-beginners/?couponCode=PYTP000B31F64F64A
  
  Java from Zero to First Job: Part 1
  https://www.udemy.com/course/java-development-for-beginners-learnit/?couponCode=FREE_JAVA_JUL
  
  Program Flow In Java Course
  https://www.udemy.com/course/program-flow-in-java-course/?couponCode=JAVA-D
  
  The Beginner's SQL Course
  https://www.udemy.com/course/the-beginners-sql-course/?couponCode=BUHJ113
  
  Advanced IOS and Android Ethical Hacking Course
  https://www.udemy.com/course/advanced-ios-and-android-ethical-hacking-course/?couponCode=HFGUE19
  
  Advanced Metasploit Cyber Security Course
  https://www.udemy.com/course/advanced-metasploit-cyber-security-course/?couponCode=MSHG45
  
  
   
  Fitahh dhe *VLORI* pëlqejnë postimin.
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  Create Awesome Fantasy Website Using Wordpress Elementor
  https://www.udemy.com/course/awesome-fantasy-website-using-elementor/?couponCode=FOR_FRIENDS
  
  Web Development Fundamentals: HTML5 and CSS3 for Beginners
  https://www.udemy.com/course/html5-and-css3-for-absolute-beginners/?couponCode=FACEBOOK
  
  WordPress Plugin Development 2020 and Proversion for selling
  https://www.udemy.com/course/wordpress-plugin-development-and-proversion-for-selling/?couponCode=4A824A94229AF3D4093B
  
  Advanced SQL Guide
  https://www.udemy.com/course/advanced-sql-guide/?couponCode=BUYJ132
  
  Methodologies In Ethical Hacking
  https://www.udemy.com/course/methodologies-in-ethical-hacking/?couponCode=G1G2F11T
  
  MBA Full course:Business strategy & entrepreneurship
  https://www.udemy.com/course/full-mba-course/?couponCode=9C156065ACBCAA046363
  
   
  Fitahh pëlqen postimin.
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  Complete Responsive Web Development: 4 courses in 1
  https://www.udemy.com/course/responsive-web-development/?couponCode=RESPONSIVEWEBJULY20
  
  Practical Project in QML: The Toda App
  https://www.udemy.com/course/design-a-todo-list-app-with-qml/?couponCode=DISCUDEMY.COM
  
  Malware Analysis Masterclass - Defeat Hackers And Malware
  https://www.udemy.com/course/malware-analysis-masterclass-defeat-hackers-and-malware/?couponCode=5E9BC0D4518F7208B5D6
  
  Reverse Engineering .NET with dnSpy
  https://www.udemy.com/course/reverse-engineering-dnspy/?couponCode=DNSPY_JUL11
  
  After effects cc : The Complete Motion Graphics Design & VFX
  https://www.udemy.com/course/after-effects-cc-the-complete-motion-graphics-design-vfx/?couponCode=COURSE-LAUNCH
  
  KVM virtualization on CentOS Linux 8 /RHEL 8
  https://www.udemy.com/course/kvm-virtualization-on-centos-linux-8-rhel-8/?couponCode=FREEFOR3DAY
  
  Cambridge C1 Essential Essay Writing Skills (2020 program)
  https://www.udemy.com/course/cambridge-c1-essential-essay-writing-skills-2020-program/?couponCode=7D73C748A597E3AE2BF5
  
  The Complete Java Programmer: From Scratch to Advanced
  https://www.udemy.com/course/the-complete-java-programmer-from-scratch-to-advanced/?couponCode=DORATE
  
  Learn Adobe Illustrator by making a Pie Chart
  https://www.udemy.com/course/learn-adobe-illustrator-by-making-a-pie-chart/?couponCode=6CFF65
  
  Learn Python With 20+ Real World Projects [In 2020]
  https://www.udemy.com/course/learn-python-with-20-real-world-projects/?couponCode=PYTHONFORFREE
  
  Shell Code Ethical Hacking Course
  https://www.udemy.com/course/shell-code-ethical-hacking-course/?couponCode=RTYU121
   
  Fitahh pëlqen postimin.
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  Master Python Complete Course
  https://www.udemy.com/course/master-python-complete-course/?couponCode=FREE2020
  
  Linux High Availability Clustering on RHEL 8 / CentOS 8
  https://www.udemy.com/course/high-availability-clustering-in-red-hat-enterprise-linux-8/?couponCode=FREEFOR3DAY\
  
  Redis - World's Fastest Database - Beginners to Advance
  https://www.udemy.com/course/redis-latest/?couponCode=REDIS20200711
  
  Writing Security Tools In Ethical Hacking
  https://www.udemy.com/course/writing-security-tools-in-ethical-hacking/?couponCode=VUTA11
  
  SAS Base Programming Complete Course
  https://www.udemy.com/course/sas-base-programming-complete-course/?couponCode=FREE2020
  
  
   
  Fitahh pëlqen postimin.
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  Machine Learning & Python & Data Science -140 Hours HD Video
  https://www.udemy.com/course/introduction-to-machine-learning-top-university-professor/?couponCode=02D18E1AD48021EC2A89
  
  Mastering Deno.js: Beginner to Expert [2020]
  https://www.udemy.com/course/mastering-denojs-beginner-to-expert/?couponCode=LEARNDENO
  
  Learn Basics Of React From Scratch
  https://www.udemy.com/course/complete-react-course-go-from-zero-to-hero-y/?couponCode=NUIG11
  
   
  Fitahh pëlqen postimin.
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  HTML IN ONE HOUR
  https://www.udemy.com/course/migayabenhur/?couponCode=MIGAYABENHUR
  
  Learn Ethical Hacking from zero to hero
  https://www.udemy.com/course/learn-ethical-hacking-from-zero-to-hero/?couponCode=67C315DBF9642F20385A
  
  An Advanced JQuery Practical Course
  https://www.udemy.com/course/an-advanced-jquery-practical-course/?couponCode=JBVT11
  
  The PHP Course 2020
  https://www.udemy.com/course/the-php-course-2020/?couponCode=PHP-LEARNING
  
  Learn JQuery Programming Practically
  https://www.udemy.com/course/learn-jquery-programming-practically/?couponCode=KURT12
   
  Fitahh dhe bstermasi1 pëlqejnë postimin.
 8. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
  Code:
  https://www.udemy.com/course/the-complete-r-programming-course-zero-to-hero/?couponCode=BNST11R
  https://www.udemy.com/course/ethical-hacking-artifacts-course/?couponCode=TONA928
  https://www.udemy.com/course/learn-to-make-money-on-youtube/?couponCode=6657384962B5AF8CE927
  https://www.udemy.com/course/autocad-2021-hotkeys-commands-and-shortcuts/?couponCode=AEAE04D03234CFBBB7F4
  https://www.udemy.com/course/windows-command-line-cmd-batch-script-management/?couponCode=JULY20FREE
  https://www.udemy.com/course/fundamentals-of-machine-learning-with-python-implementation/?couponCode=BESTDEAL2020
  https://www.udemy.com/course/learn-java-from-scratch-q/?couponCode=BUIK112
  https://www.udemy.com/course/a-guide-to-learn-python-3-from-scratch/
  https://www.udemy.com/course/the-data-science-course-2020/?couponCode=UI-LK-P
  
   
  Fitahh dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.
 9. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
  Code:
  https://www.udemy.com/course/learn-freelancing-to-grow-quickly-at-marketplaces-f/?couponCode=LEARNFREELANCING
  https://www.udemy.com/course/facebook-ppc/?couponCode=NEWTRAFFICADS2020
  https://www.udemy.com/course/the-ultimate-guide-to-excel-vlookup/?couponCode=EBAB5AF2DD65283B07D1
  https://www.udemy.com/course/excel-for-business-users/?couponCode=3CC1A63EF3F2CCE31402
  https://www.udemy.com/course/python-for-beginners-learn-all-the-basics-of-python/?couponCode=1B25D08A4DB61C793C5E
  https://www.udemy.com/course/html-wordpress-for-internet-marketers/?couponCode=015B2B6378A0DE3A39E7
  https://www.udemy.com/course/modern-javascript-for-beginners-2020-course-projects/?couponCode=NEW_COUPON2
  https://www.udemy.com/course/object-oriented-programming-in-python-programming-language/?couponCode=172EB0F18A3523E9DE67
  https://www.udemy.com/course/how-to-make-money-selling-wordpress-development-services/?couponCode=680F530BE4CB4A7BC00A
  https://www.udemy.com/course/discrete/?couponCode=FREE4THREE
  https://www.udemy.com/course/test-your-html-skills-mcqs-based/?couponCode=FREE4U
  https://www.udemy.com/course/test-your-css-skills/?couponCode=FREE4U
  https://www.udemy.com/course/the-ultimate-computers-and-technology-quiz/?couponCode=384A06972D0288A45C73
   
  Fitahh dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.
 10. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
  Code:
  https://www.udemy.com/course/a-beginners-guide-to-learn-css-3-from-scratch/?couponCode=JIU-11
  https://www.udemy.com/course/advanced-sql-guide/?couponCode=A1PIUL
  https://www.udemy.com/course/advanced-cyber-security-malware-hacking-course/?couponCode=LEKARA
  https://www.udemy.com/course/microsoft-excel-basic-excel-advanced-excel-formulas/?couponCode=E7C55DD09D02F6A99290
  https://www.udemy.com/course/xml-express/?couponCode=XMLEXPRESSUPDATE
  https://www.udemy.com/course/complete-seo-training-2020-easy-seo-for-wordpress-websites/?couponCode=FE35C9605077482592D7
  https://www.udemy.com/course/learn-jquery-programming-practically/?couponCode=KIOLAA
  https://www.udemy.com/course/the-cyber-security-network-protocol-course/?couponCode=11-Q-U
  https://www.udemy.com/course/the-nmap-course-for-ethical-hackers/?couponCode=BVRT1762
  https://www.udemy.com/course/advanced-css-3-practical-course-2020/?couponCode=BENO-M
  https://www.udemy.com/course/java-for-everyone-zero-to-hero/?couponCode=F8AAE0834E59E0708C99
  https://www.udemy.com/course/online-video-course-essentials/?couponCode=014F4C1A1B8559FD9D10
   
  Fitahh dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.
 11. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
  Code:
  https://www.udemy.com/course/how-to-do-flat-design-for-social-media-marketing-in-canva/?couponCode=718BE2C01B039D44CC08
  https://www.udemy.com/course/advanced-css-3-practical-course-2020-c/?couponCode=PRO-11
  https://www.udemy.com/course/ethical-hacking-anonymity-course/?couponCode=VUIAAA
  https://www.udemy.com/course/react-beginners-bootcamp/?couponCode=789A11
  https://www.udemy.com/course/database-design-development/?couponCode=DATABASEDESIGN
  https://www.udemy.com/course/learn-basic-photoshop/?couponCode=TRY10FREE70
  https://www.udemy.com/course/the-beginners-sql-course/?couponCode=JIUY77
  https://www.udemy.com/course/vulnerability-analysis-course-for-ethical-hacking/?couponCode=NUMAAQ
  https://www.udemy.com/course/a-practical-guide-to-learn-web-development-from-scratch/?couponCode=IU-98-1
  https://www.udemy.com/course/c-programming-for-beginners-programming-in-c/?couponCode=1_MONTH_GRATITUDE
  https://www.udemy.com/course/learn-how-to-create-your-first-web-page-html5-and-css3/?couponCode=B66E864A8158E26270CB
  https://www.udemy.com/course/learn-creative-cloud/?couponCode=TRY10FREE70
  
   
  ﴾.﴿ dhe Fitahh pëlqejnë postimin.
 12. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
  Code:
  https://www.udemy.com/course/linux-for-network-engineers-practical-linux-with-gns3/?couponCode=DUANGIVEAWAY
  https://www.udemy.com/course/python-gui/?couponCode=DDFE5266D18994645EA9
  https://www.udemy.com/course/quick-guide-setup-a-local-testing-server-using-wamp-or-mamp/?couponCode=YOUACCELJULYNOW
  https://www.udemy.com/course/learn-how-to-create-your-first-web-page-html5-and-css3/?couponCode=B66E864A8158E26270CB
  https://www.udemy.com/course/microsoft-excel-basic-excel-advanced-excel-formulas/?couponCode=997355DA260FAF3A245A
  
   
  ﴾.﴿ dhe Fitahh pëlqejnë postimin.
 13. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
  Code:
  https://www.udemy.com/course/the-php-course-2020/?couponCode=JUITAAQ
  https://www.udemy.com/course/the-machine-learning-course-2020/?couponCode=PRE-P-Q
  https://www.udemy.com/course/the-complete-android-ethical-hacking-practical-course-caehp/?couponCode=LEARNWITHDEBAYAN
  https://www.udemy.com/course/git-and-github-crash-course/?couponCode=NEW_COURSE
  https://www.udemy.com/course/linux-made-easy-with-hands-on-training/?utm_source=email-sendgrid&utm_term=5294450&utm_medium=2432106&utm_content=promo&utm_campaign=2020-07-26&couponCode=CB9E8645A10C9DBE009B
  https://www.udemy.com/course/the-complete-microsoft-excel-pivot-tables-and-pivot-charts/?couponCode=JULYFINAL
  https://www.udemy.com/course/microsoft-app-center/?couponCode=4A98AA33CB28E37AEA29
  https://www.udemy.com/course/windows-server-2012r2-hands-on-training-part-ii/?utm_content=promo&utm_campaign=2020-07-26&utm_source=email-sendgrid&utm_term=5294450&utm_medium=2432106&couponCode=BBC2FAF7CE841DEDE90B
  https://www.udemy.com/course/check-point-ccsa-r8010/?couponCode=6220DBC532AE3D654A52
  https://www.udemy.com/course/grow-fan-page-facebook-marketing-page-likes-ad-offers-messages-pixel/?couponCode=25JULY2020
  https://www.udemy.com/course/build-shopify-ecommerce-website-30-min-zero-experience-2020-2021-2022/?couponCode=25JULY2020
   
  Fitahh, ﴾.﴿ dhe shteti pëlqejnë postimin.
 14. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
  Code:
  https://www.udemy.com/course/network-protocol-ethical-hacking-course/?couponCode=NUMAB-1
  https://www.udemy.com/course/an-advanced-jquery-practical-course/?couponCode=HABIL-H
  https://www.udemy.com/course/complete-photoshop-course-beginner-to-expert-x/?couponCode=QW-11-Q
  https://www.udemy.com/course/database-course/?couponCode=DBJULY2020
  https://www.udemy.com/course/html-basic-to-advanced/?couponCode=FREECOURSEJULY2020
  https://www.udemy.com/course/css-basics-to-advanced/?couponCode=FREECOURSEJULY2020
  https://www.udemy.com/course/javascript-basics-to-advanced/?couponCode=FREECOURSEJULY2020
  https://www.udemy.com/course/modern-javascript-es6-for-react-js/?couponCode=FREECOURSEJULY2020
  https://www.udemy.com/course/step-by-step-guide-to-machine-learning-course/?couponCode=FREECOURSEJULY2020
  https://www.udemy.com/course/aws-services-for-solutions-architect-associates-course/?couponCode=FREECOURSEJULY2020
  https://www.udemy.com/course/devops-fundamentals-for-beginners/?couponCode=FREECOURSEJULY2020
  https://www.udemy.com/course/python-programming-beginner-to-advanced/?couponCode=FREECOURSEJULY2020
  https://www.udemy.com/course/unity-game-development-for-beginners/?couponCode=A61B36AED48E8F2417F8
  https://www.udemy.com/course/ultimate-php-course-for-absolute-beginners/?couponCode=LEARNPHPFREE
  https://www.udemy.com/course/complete-wp-course/?couponCode=STAYHOME
  https://www.udemy.com/course/learn-how-to-create-your-first-web-page-html5-and-css3/?couponCode=497731785946296A1C94
  https://www.udemy.com/course/complete-php-course/?couponCode=FREEJULY
   
  ﴾.﴿ dhe Fitahh pëlqejnë postimin.
 15. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
  Code:
  https://www.udemy.com/course/beginners-guide-to-creating-basic-logos-with-free-software/?couponCode=50064FEB133119794BCC
  https://www.udemy.com/course/data-types-in-python-3-course/?couponCode=JYH-181
  https://www.udemy.com/course/program-flow-in-java-course/?couponCode=TDMNUA
  https://www.udemy.com/course/sql-injection-cyber-security-course/?couponCode=227-Q-1
  https://www.udemy.com/course/microsoft-office-tips-and-tricks-get-in-pro-mode-in-no-time-word-excel/?couponCode=STAYHOMENEW1232020
  https://www.udemy.com/course/microsoft-excel-basic-excel-advanced-excel-formulas/?couponCode=42414080BE153FBC2B51
  https://www.udemy.com/course/flowcharting-flowchart-learn-flowcharting-be-a-professional-programmer/?couponCode=STAYHOMENEW1232020
  https://www.udemy.com/course/zapier-imacros-build-automated-workflows-connect-your-app-automate-web/?couponCode=STAYHOMENEW1232020
  https://www.udemy.com/course/mastering-stock-photography-step-by-step-guideline/?couponCode=FSTOCKJ2020
  https://www.udemy.com/course/design-database-apps-by-entity-framework-c-for-beginners/?couponCode=JULY_FREE_GIFT
  https://www.udemy.com/course/html-css-certification-course-for-beginners-e/?couponCode=TRY10HTMLCSS
   
  Fitahh dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...