1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

UDEMY Kurse Falas per kohe te limituar (Update i perditshem)

Tema tek 'Mësime' e hapur nga AlbGalaxy, 10 Janar 2017.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,045
  Pëlqimet:
  839
  Pikë nga trofetë:
  243
 2. aquilam1

  aquilam1 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
 3. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  A jan akoma falas keto kurset qe ke shpernda ?
   
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,227
  Pëlqimet:
  1,232
  Pikë nga trofetë:
  358
  The Everything Photoshop Masterclass
  • Shoot photos optimized for Photoshop editing
  • Develop a unique photo-editing style to establish yourself as a professional
  • Create freely and artistically through a deep understanding of Photoshop's many features
  Oferte nga 179.99$ ne 0$
  Link:
  Code:
  https://www.udemy.com/everything-photoshop/?couponCode=LEARNPHOTOSHOP2018&siteID=je6NUbpObpQ-Q_TsPqGxR7p2DOb9zmZrfA&LSNPUBID=je6NUbpObpQ

  Facebook Marketing Don’t Spend on Ads increase organic reach
  • After taking this course students will be able to get organic likes on their page.
  • Students will learn how to make their facebook page fully search engines optimized
  • Students will learn how to increase the organic reach of their page posts.
  • Students will learn how the Facebook Newsfeed Algorithm works and how to adjust to the Algorithm.
  • After taking this course Students will learn how to do Facebook Marketing organically.
  Oferte nga 199.99$ ne 0$
  Link:
  Code:
  https://www.udemy.com/facebook-marketing-dont-spend-on-ads-increase-organic-reach/?couponCode=PROMOCODE&siteID=je6NUbpObpQ-HXtmIzjErvnOegj2G.NNuA&LSNPUBID=je6NUbpObpQ
   
  sp0nTeX, ﴾.﴿, Blerton dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 5. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,227
  Pëlqimet:
  1,232
  Pikë nga trofetë:
  358
  Free SSL Certificate – Comodo SSL for free forever, https:// (falas)
  Code:
  https://www.udemy.com/free-ssl-certificate/

  WordPress Blogging Complete Guide (Make Professional Blog) (falas)
  Code:
  https://www.udemy.com/wordpress-blogging-complete-guide-make-professional-blog/

  CD0-001 CDIA+ Certification Practice Exam (eshte ne oferte, nga 154.99$ ne 0$)

  Code:
  https://www.udemy.com/cd0-001-cdia-certification-practice-exam/?couponCode=DICAPE

  The Mini WordPress Development Course (falas)
  Code:
  https://www.udemy.com/the-mini-wordpress-development-course/

  Android App Development using Kotlin (falas)
  Code:
  https://www.udemy.com/android-app-development-using-kotlin/   
  sp0nTeX, ﴾.﴿ dhe BlackEagle pëlqejnë postimin.
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,045
  Pëlqimet:
  839
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/database-course/?couponCode=FREECODE2019
  https://www.udemy.com/javascript-bible/?couponCode=SGSJLTEMP324325
  https://www.udemy.com/c-csharp-test-your-skills-and-get-certified-in-csharp-programming/?couponCode=PROMOCOUPONS24
  https://www.udemy.com/freelance-graphic-designers-masterclass/?couponCode=GRAPHICDESIGN
  https://www.udemy.com/kotlin-series/?couponCode=FREECOUPON
  https://www.udemy.com/mastering-mongodb/?couponCode=FREE2019
  https://www.udemy.com/basic-git-and-github/?couponCode=FREEGIT
  https://www.udemy.com/python-3-course/?couponCode=PTFRRV
  https://www.udemy.com/cpp-course/?couponCode=CPP_FREE
  https://www.udemy.com/retouching-essentials-in-photoshop/?couponCode=LUCKY00
  https://www.udemy.com/the-complete-ios-10-developer-course-beginner-to-advanced/?couponCode=IOSFREE
  https://www.udemy.com/data-analysis-with-pandas/?couponCode=APRILMAGIC
  https://www.udemy.com/scrum-certification/?couponCode=pwrscrmfree
  https://www.udemy.com/homebaked-raspberry-pi-django/?couponCode=CFENOV2016
  https://www.udemy.com/toefl-ielts-vocabulary-practice-test-all-you-need-to-pass/?couponCode=TOIEVO4FREE
  https://www.udemy.com/blockchain-development-convert-an-app-to-a-dapp/?couponCode=BC_SPRING_CAMP
  
  
  https://www.udemy.com/microsoft-74-343-managing-projects-with-microsoft-project/?couponCode=PROMOCOUPONS24.COM
  https://www.udemy.com/how-hackers-create-malware-and-infiltrate-victim-machines/?couponCode=FREEBIES
  https://www.udemy.com/certified-ethical-hacker-v8-certification-practice-test/?couponCode=CEHV8CP
  
   
  Atdhe Mujaj, Taboo, p3n7357 dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...