1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

UDEMY Kurse Falas per kohe te limituar (Update i perditshem)

Tema tek 'Mësime' e hapur nga AlbGalaxy, 10 Janar 2017.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,083
  Pëlqimet:
  868
  Pikë nga trofetë:
  243
 2. aquilam1

  aquilam1 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
 3. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  A jan akoma falas keto kurset qe ke shpernda ?
   
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,228
  Pëlqimet:
  1,233
  Pikë nga trofetë:
  358
  The Everything Photoshop Masterclass
  • Shoot photos optimized for Photoshop editing
  • Develop a unique photo-editing style to establish yourself as a professional
  • Create freely and artistically through a deep understanding of Photoshop's many features
  Oferte nga 179.99$ ne 0$
  Link:
  Code:
  https://www.udemy.com/everything-photoshop/?couponCode=LEARNPHOTOSHOP2018&siteID=je6NUbpObpQ-Q_TsPqGxR7p2DOb9zmZrfA&LSNPUBID=je6NUbpObpQ

  Facebook Marketing Don’t Spend on Ads increase organic reach
  • After taking this course students will be able to get organic likes on their page.
  • Students will learn how to make their facebook page fully search engines optimized
  • Students will learn how to increase the organic reach of their page posts.
  • Students will learn how the Facebook Newsfeed Algorithm works and how to adjust to the Algorithm.
  • After taking this course Students will learn how to do Facebook Marketing organically.
  Oferte nga 199.99$ ne 0$
  Link:
  Code:
  https://www.udemy.com/facebook-marketing-dont-spend-on-ads-increase-organic-reach/?couponCode=PROMOCODE&siteID=je6NUbpObpQ-HXtmIzjErvnOegj2G.NNuA&LSNPUBID=je6NUbpObpQ
   
  sp0nTeX, ﴾.﴿, Blerton dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 5. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,228
  Pëlqimet:
  1,233
  Pikë nga trofetë:
  358
  Free SSL Certificate – Comodo SSL for free forever, https:// (falas)
  Code:
  https://www.udemy.com/free-ssl-certificate/

  WordPress Blogging Complete Guide (Make Professional Blog) (falas)
  Code:
  https://www.udemy.com/wordpress-blogging-complete-guide-make-professional-blog/

  CD0-001 CDIA+ Certification Practice Exam (eshte ne oferte, nga 154.99$ ne 0$)

  Code:
  https://www.udemy.com/cd0-001-cdia-certification-practice-exam/?couponCode=DICAPE

  The Mini WordPress Development Course (falas)
  Code:
  https://www.udemy.com/the-mini-wordpress-development-course/

  Android App Development using Kotlin (falas)
  Code:
  https://www.udemy.com/android-app-development-using-kotlin/   
  sp0nTeX, ﴾.﴿ dhe BlackEagle pëlqejnë postimin.
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,083
  Pëlqimet:
  868
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/database-course/?couponCode=FREECODE2019
  https://www.udemy.com/javascript-bible/?couponCode=SGSJLTEMP324325
  https://www.udemy.com/c-csharp-test-your-skills-and-get-certified-in-csharp-programming/?couponCode=PROMOCOUPONS24
  https://www.udemy.com/freelance-graphic-designers-masterclass/?couponCode=GRAPHICDESIGN
  https://www.udemy.com/kotlin-series/?couponCode=FREECOUPON
  https://www.udemy.com/mastering-mongodb/?couponCode=FREE2019
  https://www.udemy.com/basic-git-and-github/?couponCode=FREEGIT
  https://www.udemy.com/python-3-course/?couponCode=PTFRRV
  https://www.udemy.com/cpp-course/?couponCode=CPP_FREE
  https://www.udemy.com/retouching-essentials-in-photoshop/?couponCode=LUCKY00
  https://www.udemy.com/the-complete-ios-10-developer-course-beginner-to-advanced/?couponCode=IOSFREE
  https://www.udemy.com/data-analysis-with-pandas/?couponCode=APRILMAGIC
  https://www.udemy.com/scrum-certification/?couponCode=pwrscrmfree
  https://www.udemy.com/homebaked-raspberry-pi-django/?couponCode=CFENOV2016
  https://www.udemy.com/toefl-ielts-vocabulary-practice-test-all-you-need-to-pass/?couponCode=TOIEVO4FREE
  https://www.udemy.com/blockchain-development-convert-an-app-to-a-dapp/?couponCode=BC_SPRING_CAMP
  
  
  https://www.udemy.com/microsoft-74-343-managing-projects-with-microsoft-project/?couponCode=PROMOCOUPONS24.COM
  https://www.udemy.com/how-hackers-create-malware-and-infiltrate-victim-machines/?couponCode=FREEBIES
  https://www.udemy.com/certified-ethical-hacker-v8-certification-practice-test/?couponCode=CEHV8CP
  
   
  Atdhe Mujaj, Taboo, p3n7357 dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,083
  Pëlqimet:
  868
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/linux-system-admin/?couponCode=FREE19
  
  https://www.udemy.com/the-ultimate-guide-to-digitally-painting-everything/?couponCode=FREETIME
  
  https://www.udemy.com/microsoft-excel-kd/?couponCode=000005
  
  https://www.udemy.com/learn-english-with-ajarn-ken-foundation-level-1/?couponCode=F1FREEMARCH
  
   
  Last edited: 27 Shkurt 2019
  RexhepS dhe @science pëlqejnë postimin.
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,083
  Pëlqimet:
  868
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/small-business-lead-generation-cold-email-b2b-b2c/?couponCode=FREEFORSTUDIO
  
  https://www.udemy.com/adobe-for-beginners/?couponCode=REVIEWPLS
  
   
  p3n7357 pëlqen postimin.
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,083
  Pëlqimet:
  868
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/adobe-photoshop-photo-composite-photo-manipulation/?couponCode=HACKZOO5K
  https://www.udemy.com/design-professional-web-banners-in-photoshop-for-beginners/?couponCode=HACKZOO5K
  https://www.udemy.com/how-i-retouch-my-landscape-images-in-adobe-photoshop/?couponCode=HACKZOO5K
  https://www.udemy.com/how-to-create-digital-painting-effect-in-adobe-photoshop/?couponCode=HACKZOO5K
  https://www.udemy.com/learn-abstract-concept-art-photo-manipulation-in-photoshop/?couponCode=HACKZOO5K
  https://www.udemy.com/learn-lightroom-master-class/?couponCode=HACKZOO5K
  https://www.udemy.com/learn-logo-pop-up-animation-in-after-effects-for-beginners/?couponCode=HACKZOO5K
  https://www.udemy.com/learn-photo-composite-in-adobe-photoshop/?couponCode=HACKZOO5K
  https://www.udemy.com/learn-photo-manipulation-photo-editing-photoshop-beginners/?couponCode=HACKZOO5K
  https://www.udemy.com/learn-photoshop-basics/?couponCode=HACKZOO5K
  https://www.udemy.com/learn-photoshop-photo-manipulation-photoshop/?couponCode=HACKZOO5K
  https://www.udemy.com/learn-professional-book-cover-designing-photoshop/?couponCode=HACKZOO5K
  https://www.udemy.com/learn-professional-portrait-retouching/?couponCode=HACKZOO5K
  https://www.udemy.com/learn-sci-fi-character-photo-manipulation-in-photoshop-for-beginners/?couponCode=HACKZOO5K
  https://www.udemy.com/live-stream-live-webinar-masterclass-facebook-live-youtube-live/?couponCode=HACKZOO5K
  https://www.udemy.com/master-adobe-camera-raw-for-raw-image-processing-retouching-photoshop/?couponCode=HACKZOO5K
  https://www.udemy.com/photoshop-how-to-dodge-burn-in-adobe-photoshop/?couponCode=HACKZOO5K
  https://www.udemy.com/photoshop-photo-to-ancient-grungy-art-in-photoshop/?couponCode=HACKZOO5K
  https://www.udemy.com/tips-tricks-to-shoot-and-process-panorama-images-photoshop/?couponCode=HACKZOO5K
  
  
   
  p3n7357, sp0nTeX dhe ose.al pëlqejnë postimin.
 10. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,083
  Pëlqimet:
  868
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/how-i-built-an-online-store-without-google-or-facebook-ads/?couponCode=free-coupon
   
  Alkeo dhe enneaa pëlqejnë postimin.
 11. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,083
  Pëlqimet:
  868
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/camtasia-2018-for-beginners-screencasts-and-video-editing/?couponCode=BBHF201
  
  https://www.udemy.com/microsoft-excel-the-ultimate-workbook-how-to-resource/?couponCode=EXCEL_PROMO
  
   
 12. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,083
  Pëlqimet:
  868
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/wp-plugin-development-build-your-own-plugin/?couponCode=ONCEALIFETIME
   
  DEVILAL pëlqen postimin.
 13. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  The coupon code entered is not valid for this course. Perhaps you used the wrong coupon code?
   
 14. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,083
  Pëlqimet:
  868
  Pikë nga trofetë:
  243
  @Ardian Ardian

  o_O

  post nga 2017


  ofertat jane ditore ose per disa dite vetem
   
  @science pëlqen postimin.
 15. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,083
  Pëlqimet:
  868
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/ethical-hacker-certification-course/?couponCode=100000
   
 16. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  The coupon code entered has sold out.

  a ka najno qe punon
   
 17. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,083
  Pëlqimet:
  868
  Pikë nga trofetë:
  243
 18. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  po ndonje aktive keni
   
 19. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  28
 20. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,083
  Pëlqimet:
  868
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/websockets-tcp-and-udp-in-c-net-core-30/?couponCode=FBFREE
   

Shpërndaje faqen

Loading...