1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

UDEMY Kurse Falas per kohe te limituar (Update i perditshem)

Tema tek 'Mësime' e hapur nga AlbGalaxy, 10 Janar 2017.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/c-complete-training-course-for-beginners-2022/?couponCode=F3A2E91ED0570F56E9FC
  https://www.udemy.com/course/az-104-microsoft-azure-hands-on-labs/?couponCode=4C78C261B81ECA72EE13
  https://www.udemy.com/course/python-for-object-oriented-programming/?couponCode=CNYZTFMLMNVJA
  https://www.udemy.com/course/reactjs-the-complete-course-for-beginners/?couponCode=EVAZAUSDIKTVR
  https://www.udemy.com/course/python-for-data-science-machine-learning-zero-to-hero/?couponCode=HELLOFOLK10
  https://www.udemy.com/course/vuejs-google-maps-api-for-beginners/?couponCode=VG-FC-AUG-2023
  https://www.udemy.com/course/javascript-course-for-beginners-the-complete-javascript-for-beginners/?couponCode=MH97SZYUYQDR106
  
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/javascript-and-php-and-python-programming-complete-course/?couponCode=D2EFA6597F5223C4A6AD
  https://www.udemy.com/course/c-and-php-complete-course-2023/?couponCode=627E83C2BF233C227B6E
  https://www.udemy.com/course/mastering-architectural-night-hdr-photography/?couponCode=HDRAUG2023
  https://www.udemy.com/course/master-course-cc-certified-in-cybersecurity/?couponCode=D4A73C3EAC1092D83BF9
  https://www.udemy.com/course/excel-formulas-functions-beginner-to-expert-course/?couponCode=SUBHANALLAH_081523
  https://www.udemy.com/course/html-5pythonflask-framework-all-in-one-complete-course/?couponCode=61FF876CAC993446CE62
  https://www.udemy.com/course/secure-your-wordpress-website-for-beginners/?couponCode=ALHAMDULILLAH_081523
  https://www.udemy.com/course/javascript-course-for-beginners-the-complete-javascript-for-beginners/?couponCode=GOLDENSUNSETS66
  https://www.udemy.com/course/ethical-hacking-file-inclusion/?couponCode=ULTIMATE
  https://www.udemy.com/course/linux-command-line-tutorial/?couponCode=ULTIMATE
  
  
   
  Last edited: 15 Gusht 2023
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/be-a-master-of-canva-2023-with-new-tricks-basics-to-advance/?couponCode=CANVACOURSE
  https://www.udemy.com/course/cpp-coding/?couponCode=MCQ-MASTER-FREE
  https://www.udemy.com/course/java-coding/?couponCode=MCQ-MASTER-FREE
  https://www.udemy.com/course/computer-forensics-beginner-to-advanced-cfct-masterclass/?couponCode=OCSALY_1000SUBS_YT
  https://www.udemy.com/course/digital-forensics-course/?couponCode=OCSALY_1000SUBS_YT
  https://www.udemy.com/course/nginx-web-server/?couponCode=NGINX54343
  https://www.udemy.com/course/facebook-ads-marketing-lead-generation-business-digital-marketing/?couponCode=220923
  https://www.udemy.com/course/start-vlogging-youtube-channel-marketing-videos-editing-phone/?couponCode=220923
  https://www.udemy.com/course/facebook-marketing-for-events-advertising-hacks-strategy/?couponCode=220923
  https://www.udemy.com/course/facebook-ads-facebook-marketing-strategy-advertising-for-traffic/?couponCode=220923
  https://www.udemy.com/course/facebook-marketing-social-media-marketing-advertising-strategy-ads/?couponCode=220923
  
   
  Last edited: 23 Shtator 2023
  M.L dhe p3n7357 pëlqejnë postimin.
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/email-marketing-copywriting/?couponCode=LUCKYWATERRABBIT11
  https://www.udemy.com/course/computer-networks-simplified-2024/?couponCode=74E0C5D0BA9044AAF559
  
  
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/css-bootstrap-javascript-web-development-course/?couponCode=015E02D1E9E3BD1DB0CD
  https://www.udemy.com/course/java-programming-and-spring-boot-microservices/?couponCode=FA10E02CF94EA5668133
  
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/build-complete-2023-php-mysql-food-ordering-ecommerce-store/?couponCode=PHPFOODSTORE37
  https://www.udemy.com/course/git-for-beginners-course/?couponCode=9E5934E9AE024C83ED62
  https://www.udemy.com/course/revit-mep-hvac-duct-design-revit-3d-modeling/?couponCode=DCA85F071C8BA8779D13
  
  
   
  Poshnjari dhe p3n7357 pëlqejnë postimin.
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/intermediate-python-master-decorators-from-scratch/?couponCode=1840C5DBF57E944BE17B
  https://www.udemy.com/course/advanced-excel-course-with-shortcuts-tips-and-tricks-for-job/?couponCode=12AE7794DE759218317C
  https://www.udemy.com/course/project-based-professional-photoshop/?couponCode=B3DAE8CA86DFEAC4B022
  https://www.udemy.com/course/excel-vba-for-beginner-to-advanced/?couponCode=79F66050D36683E6AB52
  https://www.udemy.com/course/mastering-microsoft-word-a-comprehensive-guide-to-boost-you/?couponCode=19215D7A6E23A363E665
  https://www.udemy.com/course/php-laravel-2023-build-coffee-shop-management-system/?couponCode=LARAVECOFFEE31
  https://www.udemy.com/course/mern-stack-with-project/?couponCode=OCT2023
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/c-training-crash-course-2022/?couponCode=48B636B120EC4BEAAAAF
  https://www.udemy.com/course/master-adobe-illustrator-design-awesome-logos-and-graphics/?couponCode=NEW-OCT2
  https://www.udemy.com/course/ultimate-character-design-course/?couponCode=OCTOBER2
  https://www.udemy.com/course/linux-modules/?couponCode=LUNARECLIPSE
  https://www.udemy.com/course/setup-ubuntu-server/?couponCode=LUNARECLIPSE
  https://www.udemy.com/course/master-course-in-comptia-a-core-1-core-2-101-level/?couponCode=881B155E1F27FEFF8A7C
  https://www.udemy.com/course/cdpse-certified-data-privacy-solutions-engineer/?couponCode=0385B09E752EAC128A01
  https://www.udemy.com/course/java-groundup/?couponCode=D5C093DD97E7A0CF9F1D
  https://www.udemy.com/course/the-complete-google-sheets-course-google-spreadsheet-tips/?couponCode=182F637A6E281D0B858E
  
  
  
  
   
  Poshnjari dhe p3n7357 pëlqejnë postimin.
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/hostinger-website-builder-box-of-tricks/?couponCode=5F85E29911C0AD1B4DBD
  https://www.udemy.com/course/adobe-indesign-cc-for-beginner-to-advanced-masterclass/?couponCode=FCE89527460F25A51505
  https://www.udemy.com/course/adobe-illustrator-cc-for-learning-graphics-design/?couponCode=EF683EE70E7BAD396077
  https://www.udemy.com/course/learn-html-and-css-from-beginning-to-advanced/?couponCode=AEF458DB3370E8CBB18E
  https://www.udemy.com/course/learn-php-and-mysql-for-web-application-and-web-development/?couponCode=44288337A26F70993AEA
  https://www.udemy.com/course/mysql-for-everyone/?couponCode=96DD63C1E347B5271574
  https://www.udemy.com/course/canva-for-beginners-create-stunning-visuals-design/?couponCode=FB0FAED9A85C584000E7
  https://www.udemy.com/course/adobe-premiere-pro-advanced-video-editing-course/?couponCode=1C8B88F80F1BDD5ED730
  https://www.udemy.com/course/cisa-certified-information-systems-auditor-exam-preparation-course/?couponCode=C5F612840FDCF25A8505
  https://www.udemy.com/course/getresponse-email-marketing-for-beginners/?couponCode=REAL.DISCOUN2
  https://www.udemy.com/course/build-a-wordpress-blog-step-by-step/?couponCode=334C1D5D90AC4A0F784A
  https://www.udemy.com/course/physical-access-control-the-complete-guide/?couponCode=BF8C7C4D1A51286C2BCC
  https://www.udemy.com/course/becoming-amazon-seller-the-zero-risk-zero-budget-method/?couponCode=C3DC3546AAEEEEE27001
  https://www.udemy.com/course/javascript-complete-guide-course/?couponCode=D3D13D96E02A18CAAD7C
  https://www.udemy.com/course/databricks-associate-developer-for-apache-spark/?couponCode=FREENOV2023
  https://www.udemy.com/course/python-development-first-steps-and-development-ide-platform/?couponCode=9C38DAC4D65BEA29B974
  https://www.udemy.com/course/ethically-hack-the-planet-part-2/?couponCode=TSHACKER100
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 10. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/drupal-for-beginners-course/?couponCode=63954419BDA19C32B7FE
  https://www.udemy.com/course/excel-pro-32-excel-tips-for-becoming-a-spreadsheet-pro/?couponCode=2B16AE70455E4972C2AB
  https://www.udemy.com/course/google-my-business-how-to-master-powerful-tool-for-company/?couponCode=GMB1411
  https://www.udemy.com/course/microsoft-teams37-microsoft-teams-tricks-and-tips-workplace/?couponCode=C61AA2D2C76326B0A26C
  https://www.udemy.com/course/excel-tips-and-trick-learn-ms-excel-by-making-7-projects/?couponCode=2358E91C4122C5E15003
  
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...