1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

UDEMY Kurse Falas per kohe te limituar (Update i perditshem)

Tema tek 'Mësime' e hapur nga AlbGalaxy, 10 Janar 2017.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,460
  Pëlqimet:
  1,806
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/c-complete-training-course-for-beginners-2022/?couponCode=F3A2E91ED0570F56E9FC
  https://www.udemy.com/course/az-104-microsoft-azure-hands-on-labs/?couponCode=4C78C261B81ECA72EE13
  https://www.udemy.com/course/python-for-object-oriented-programming/?couponCode=CNYZTFMLMNVJA
  https://www.udemy.com/course/reactjs-the-complete-course-for-beginners/?couponCode=EVAZAUSDIKTVR
  https://www.udemy.com/course/python-for-data-science-machine-learning-zero-to-hero/?couponCode=HELLOFOLK10
  https://www.udemy.com/course/vuejs-google-maps-api-for-beginners/?couponCode=VG-FC-AUG-2023
  https://www.udemy.com/course/javascript-course-for-beginners-the-complete-javascript-for-beginners/?couponCode=MH97SZYUYQDR106
  
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,460
  Pëlqimet:
  1,806
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/javascript-and-php-and-python-programming-complete-course/?couponCode=D2EFA6597F5223C4A6AD
  https://www.udemy.com/course/c-and-php-complete-course-2023/?couponCode=627E83C2BF233C227B6E
  https://www.udemy.com/course/mastering-architectural-night-hdr-photography/?couponCode=HDRAUG2023
  https://www.udemy.com/course/master-course-cc-certified-in-cybersecurity/?couponCode=D4A73C3EAC1092D83BF9
  https://www.udemy.com/course/excel-formulas-functions-beginner-to-expert-course/?couponCode=SUBHANALLAH_081523
  https://www.udemy.com/course/html-5pythonflask-framework-all-in-one-complete-course/?couponCode=61FF876CAC993446CE62
  https://www.udemy.com/course/secure-your-wordpress-website-for-beginners/?couponCode=ALHAMDULILLAH_081523
  https://www.udemy.com/course/javascript-course-for-beginners-the-complete-javascript-for-beginners/?couponCode=GOLDENSUNSETS66
  https://www.udemy.com/course/ethical-hacking-file-inclusion/?couponCode=ULTIMATE
  https://www.udemy.com/course/linux-command-line-tutorial/?couponCode=ULTIMATE
  
  
   
  Last edited: 15 Gusht 2023
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,460
  Pëlqimet:
  1,806
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/be-a-master-of-canva-2023-with-new-tricks-basics-to-advance/?couponCode=CANVACOURSE
  https://www.udemy.com/course/cpp-coding/?couponCode=MCQ-MASTER-FREE
  https://www.udemy.com/course/java-coding/?couponCode=MCQ-MASTER-FREE
  https://www.udemy.com/course/computer-forensics-beginner-to-advanced-cfct-masterclass/?couponCode=OCSALY_1000SUBS_YT
  https://www.udemy.com/course/digital-forensics-course/?couponCode=OCSALY_1000SUBS_YT
  https://www.udemy.com/course/nginx-web-server/?couponCode=NGINX54343
  https://www.udemy.com/course/facebook-ads-marketing-lead-generation-business-digital-marketing/?couponCode=220923
  https://www.udemy.com/course/start-vlogging-youtube-channel-marketing-videos-editing-phone/?couponCode=220923
  https://www.udemy.com/course/facebook-marketing-for-events-advertising-hacks-strategy/?couponCode=220923
  https://www.udemy.com/course/facebook-ads-facebook-marketing-strategy-advertising-for-traffic/?couponCode=220923
  https://www.udemy.com/course/facebook-marketing-social-media-marketing-advertising-strategy-ads/?couponCode=220923
  
   
  Last edited: 23 Shtator 2023
  M.L dhe p3n7357 pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...