1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

UDEMY Kurse Falas per kohe te limituar (Update i perditshem)

Tema tek 'Mësime' e hapur nga AlbGalaxy, 10 Janar 2017.

 1. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  997
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  73
  Start Career in Cyber Security in 2022 - The Complete Course nuk eshte free
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/cybersecuritystartcareer2022-thecompletecourse/?couponCode=3C8D578845B7F5C5C1C6
  https://www.udemy.com/course/cybersecuritystartcareer2022-thecompletecourse/?couponCode=E5C89283F83471144F29
  
   
  M.L dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  Preparation to Java SE 11 Developer Exam: 1Z0-819 & 1Z0-817
  https://www.udemy.com/course/oracle-certification-java-11-learnit/?couponCode=64FE7FD40C475068CB10
  
  WebServices testing (RestSharp + Postman) Complete Guide
  https://www.udemy.com/course/webservices-testing-restsharp-postman-complete-guide/?couponCode=B5F6B7D95206273758B5
  
  
   
  p3n7357, M.L dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  Facebook Marketing 2022. Promote Your Business on Facebook!
  https://www.udemy.com/course/facebook-marketing-course-for-beginners/?couponCode=FBMARKETING1705
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  Bootstrap 5 Course: Build Responsive Websites like a Pro
  
  https://www.udemy.com/course/bootstrap5-website/?couponCode=IAMBOOTSTRAPPED
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/advanced-c-coding-in-linux/?couponCode=OBTAIN
  https://www.udemy.com/course/advanced-resume-writing/?couponCode=04E793A9E9B38174053D
  https://www.udemy.com/course/seo-course-with-top-experts/?couponCode=SEOOOO
  https://www.udemy.com/course/powershell-functions-master-class/?couponCode=OFFER-JUNE1
  https://www.udemy.com/course/web-frameworks/?couponCode=F9637F5DEEA64A5E1A7A
  https://www.udemy.com/course/elastic-certified-engineer-exam/?couponCode=FREEJUNE
  
   
  Last edited: 3 Qershor 2023
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,337
  Pëlqimet:
  1,213
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mos e ke shkarkuar atë të Seo se nuk qenka me.
   
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  e kam , por spo e shkarkoj dot
  youtube-dl nuk me funksionon me
  dergome pm nqs ke ndonje menyre te re
   
 9. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  238
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nese gjeni nje zgjidhje ma dergoni dhe mua. Rrespekte
   
 10. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/seo-the-complete-seo-course-beginners-to-advanced-2022/?couponCode=ALHAMDULILLAH_060523
  https://www.udemy.com/course/seo-guide-seo-tips-to-rank-better-on-google-tareq-hajj/?couponCode=0164F2A784B93F223F06
  
   
  beyourself dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 11. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/amazon-seo-guide-building-sales-funnels-for-amazon-tareq-hajj/?couponCode=3961AE4C8884345F773F
  https://www.udemy.com/course/facebook-ads-run-your-first-ad-campaign/?couponCode=FBADS606
  https://www.udemy.com/course/etsy-promotion/?couponCode=ETSY606
  https://www.udemy.com/course/email-marketing-for-beginners-course/?couponCode=EMAILM606
  https://www.udemy.com/course/t-shirt-design-masterclass-from-beginning-to-advanced/?couponCode=98B1E64E4985F2B357AC
  https://www.udemy.com/course/google-analytics-certification-how-to-pass-the-exam/?couponCode=GACERT606
  https://www.udemy.com/course/keyword_research/?couponCode=F544D83B4149C9102166
  https://www.udemy.com/course/cold-marketing-strategy/?couponCode=COLDM606
  https://www.udemy.com/course/java-for-beginners-learn-all-the-basics-of-java/?couponCode=465492A4ACBEC211AA4F
  https://www.udemy.com/course/sap-bi-sap-businessobjects-sap-business-one-sap-bw-erp/?couponCode=DAF8A78198BF1BC0B798
  https://www.udemy.com/course/affiliate-marketing-course-from-beginner-to-advanced/?couponCode=CB5EE490BEAF01A832E8
  https://www.udemy.com/course/scrum-certification-course-based-on-scrum-guide-latest-version/?couponCode=PRIDE_JUNE
  https://www.udemy.com/course/google-data-studio-complete-beginners-to-advanced-tutorial/?couponCode=PRIDE_JUNE
  https://www.udemy.com/course/civil-engineering-architecture-softwares-in-one-course/?couponCode=7F689BFFC7DCDB7C67E3
  https://www.udemy.com/course/web5-fundamentals-a-new-evolution-of-web-and-data-ownership/?couponCode=PRIDE_JUNE
  https://www.udemy.com/course/web3-blockchain-project-product-manager-certification-course/?couponCode=PRIDE_JUNE
  https://www.udemy.com/course/power-pages-a-complete-guide-to-microsoft-power-pages/?couponCode=PRIDE_JUNE
  https://www.udemy.com/course/ppc-advertising-2023/?couponCode=LUCKYWATERRABBIT5
  
  
   
  Last edited: 6 Qershor 2023
  beyourself pëlqen postimin.
 12. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  238
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  Rrofsh vlla, fiks tani qe me duhen.
   
 13. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  238
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mos ndonjeri nga ju ka ndonje link per photoshop free. Ose keys.
   
 14. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  
  https://www.udemy.com/course/sell-flowers-online-2022-dropshipping-for-passive-income-course/?couponCode=SHOPIFYDROP2023
  
  
   
  Fitahh dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 15. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/seo-guide-how-to-rank-higher-on-google-tareq-hajj/?couponCode=7FEB4FF4B9696465E873
  
  
   
  Poshnjari dhe Fitahh pëlqejnë postimin.
 16. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/become-a-six-figure-seo-freelancer-start-getting-clients/?couponCode=ALHAMDULILLAHO623
  https://www.udemy.com/course/become-successful-wordpress-freelancer-to-make-money-online/?couponCode=ALHAMDULILLAH0623
  https://www.udemy.com/course/build-successful-e-commerce-stores-with-wordpress-woostify/?couponCode=ALHAMDULILLAH0623
  https://www.udemy.com/course/print-on-demand-course/?couponCode=ALHAMDULILLAH0624
  
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 17. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/instagram-marketing-practical-course/?couponCode=INSTAFREE1906
  https://www.udemy.com/course/php-for-beginners-2023-build-complete-ecommerce-store/?couponCode=PHPECOMMERCE36
  https://www.udemy.com/course/python-programming-software-design-for-absolute-beginners/?couponCode=B20272292216DC336CAF
  https://www.udemy.com/course/mastering-social-media-marketing-brand-building-growth/?couponCode=SMM_JUNE
  https://www.udemy.com/course/chatgpt-complete-chatgpt-guide-for-beginners/?couponCode=ALHAMDULILLAH_061923
  https://www.udemy.com/course/wordpress-elementor-course-develop-site-without-coding/?couponCode=C904437E7B64CB639C52
  
  
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 18. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/videoscribe-whiteboard-animations-masterclass-with-project/?couponCode=F213F7867A33B9B43FA8
  https://www.udemy.com/course/adobe-premiere-pro-cc-video-editing-for-beginners/?couponCode=B1FECF8C7E6014C6A03B
  https://www.udemy.com/course/filmora9-complete-video-editing-tutorial-for-beginners-2020/?couponCode=39BBBCF79AC3C58E9549
  https://www.udemy.com/course/html-5pythondjango-and-flask-framework-full-stack-course/?couponCode=97EF3F8D5248A46BD82C
  https://www.udemy.com/course/java-and-php-complete-course/?couponCode=AD1232E2E49E2C8136B2
  
   
  Poshnjari dhe p3n7357 pëlqejnë postimin.
 19. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  143
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ke ndonje kod per teknik kompjuteri?
   
 20. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/digital-marketing-google-adwords-express-seo-ppc-advertising-2018/?couponCode=310723
  https://www.udemy.com/course/mastery-on-facebook-marketing-facebook-advertising-ads-digital/?couponCode=310723
  https://www.udemy.com/course/build-shopify-ecommerce-website-30-min-zero-experience-2020-2021-2022/?couponCode=310723
  https://www.udemy.com/course/digital-marketing-with-google-my-business-seo-website-local-listing/?couponCode=310723
  https://www.udemy.com/course/zoom-training/?couponCode=21CD322CF94D2445AA46
  https://www.udemy.com/course/online-marketing-with-google-my-business-digital-marketing/?couponCode=310723
  https://www.udemy.com/course/facebook-leads-generation-business-marketing-ads-strategy-hack/?couponCode=310723
  
  
   
  Poshnjari dhe p3n7357 pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...