1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

UDEMY Kurse Falas per kohe te limituar (Update i perditshem)

Tema tek 'Mësime' e hapur nga AlbGalaxy, 10 Janar 2017.

 1. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  939
  Pëlqimet:
  135
  Pikë nga trofetë:
  73
  Start Career in Cyber Security in 2022 - The Complete Course nuk eshte free
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,323
  Pëlqimet:
  1,673
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/cybersecuritystartcareer2022-thecompletecourse/?couponCode=3C8D578845B7F5C5C1C6
  https://www.udemy.com/course/cybersecuritystartcareer2022-thecompletecourse/?couponCode=E5C89283F83471144F29
  
   
  M.L dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,323
  Pëlqimet:
  1,673
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  Preparation to Java SE 11 Developer Exam: 1Z0-819 & 1Z0-817
  https://www.udemy.com/course/oracle-certification-java-11-learnit/?couponCode=64FE7FD40C475068CB10
  
  WebServices testing (RestSharp + Postman) Complete Guide
  https://www.udemy.com/course/webservices-testing-restsharp-postman-complete-guide/?couponCode=B5F6B7D95206273758B5
  
  
   
  p3n7357, M.L dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,323
  Pëlqimet:
  1,673
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  Facebook Marketing 2022. Promote Your Business on Facebook!
  https://www.udemy.com/course/facebook-marketing-course-for-beginners/?couponCode=FBMARKETING1705
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,323
  Pëlqimet:
  1,673
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  Bootstrap 5 Course: Build Responsive Websites like a Pro
  
  https://www.udemy.com/course/bootstrap5-website/?couponCode=IAMBOOTSTRAPPED
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...