1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

UDEMY Kurse Falas per kohe te limituar (Update i perditshem)

Tema tek 'Mësime' e hapur nga AlbGalaxy, 10 Janar 2017.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,209
  Pëlqimet:
  1,567
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/ethical-hacking-masterclass-best/?couponCode=ETHICALHACKINGFREE
  https://www.udemy.com/course/learn-wordpress-using-wordpress-to-make-6-figures-online/?couponCode=12345A
  https://www.udemy.com/course/end-to-end-react-with-prisma-2/?couponCode=ENDTOENDSEP22
  https://www.udemy.com/course/excel-microsoft-excel/?couponCode=EXCELFREE
  
  
  
   
  Avioni dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,209
  Pëlqimet:
  1,567
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/nodejs-build-complete-ecommerce-web-api/?couponCode=D044F998A700DE0EE473
  
  
   
  M.L dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,209
  Pëlqimet:
  1,567
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/burp-suite-unfiltered-go-from-a-beginner-to-advanced/?couponCode=BSU-30-SEP-AGAIN
  https://www.udemy.com/course/reverse-engineering-packed-programs/?couponCode=REMHSPSEP29
  https://www.udemy.com/course/the-owasp-top-10-demystified/?couponCode=991F786F4265992F739E
  https://www.udemy.com/course/modern-react-developer/?couponCode=FREEDEAL
  
  
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,209
  Pëlqimet:
  1,567
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  Nuxt JS Basic to Advanced With Node JS API- Build a Blog App
  https://www.udemy.com/course/nuxt-js-basic-to-advanced-with-node-js-api-build-a-blog-app/?couponCode=07276E5D787636C11D88
  
  Build An NFT Marketplace From Scratch - Blockchain DApp
  https://www.udemy.com/course/build-an-nft-marketplace-from-scratch-blockchain-dapp/?couponCode=41E7094265D384878A5C
  
  Complete Java Programming Certification Beginner to Advance
  https://www.udemy.com/course/complete-java-programming-certification-course/?couponCode=COMPLETE-JAVA-COURSE
  
  ABC of Java (A Perfect Java course for beginner's)
  https://www.udemy.com/course/java-for-beginners-a-perfect-course-for-beginners/?couponCode=00FDC5BD8C723E57D92E
  
  Learn Figma Essentials for UI/UX Design (2020)
  https://www.udemy.com/course/learn-figma-ui-ux/?couponCode=FREE-OCT
  
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 5. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje, dhe faleminderit qe poston cdo dite kurse te reja per antaret e forumit. Desha te kerkoja nje nder, a mundesh te me gjesh nje link per te mesuar shopify te lutem?
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,209
  Pëlqimet:
  1,567
  Pikë nga trofetë:
  243
  kerko ne google per:

  Build.Your.Website.with.Shopify.&.Adobe.Portfolio.And.No.Coding
  Build.a.Custom.Shopify.Storefront.using.React.[Headless.CMS]
  Build.an.Advanced.Shopify.Theme.from.the.Future.Vue.js.3.0
  Build.your.shopify.eCommerce.Store.step.by.step.0.coding
  Ecommerce.SEO.Master.Class.for.Shopify.stores.2021
  How.To.Design.A.One.Product.Shopify.Store
  Kevin David - Shopify Dropshipping Ninja Masterclass
  Next.JS.&.Typescript.with.Shopify.Integration.Full.Guide
  Preparing.your.Shopify.Store.by.diff
  Setup.Shopify.site.&.Run.Facebook.Page.Likes.Ad.easy.2020
  Shopify.App.Development.For.Beginners.Create.Shopify.Apps
  Shopify.App.Development.Vanilla.PHP.GraphQL.&.REST.API
  Shopify.Mastery.Course.[Master-guide].Go.from.Zero.to.Hero
  Shopify.Secrets
  Shopify.Theme.Development.Create.Shopify.Themes.[2021]
  Shopify.Theme.Development.for.Online.Store.2.0
  Shopify.Theme.Development.with.Vue.js.Optimise.Product.&.Cart.Pages
  The.Ultimate.Guide.to.Dropshipping.and.Shopify
  Udemy.Shopify.Design.&.Branding.Masterclass
  Udemy.Shopify.E-Commerce.Websites.for.Beginners.&.Freelancers  [​IMG]
   
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,209
  Pëlqimet:
  1,567
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/complete-adobe-animate-megacourse-beginner-to-expert/?couponCode=AA6BF85A146CE82705A9
  https://www.udemy.com/course/build-a-todolist-with-kotlin-spring-boot-and-vue/?couponCode=CODEBRAINS_FREE
  https://www.udemy.com/course/build-a-todolist-fast-with-vue-and-aspnet-core-api/?couponCode=CODEBRAINS_FREE
  https://www.udemy.com/course/content-marketing-strategy-course/?couponCode=CONTENT2021
  https://www.udemy.com/course/certified-lead-generation-professional-list-building-easy/?couponCode=219FF4CFEDDAC027642A
  https://www.udemy.com/course/tiktok-marketing-2021-go-viral-with-authentic-videos/?couponCode=DISCUDEMY.COM1
  https://www.udemy.com/course/build-a-todolist-fast-with-ruby-on-rails-and-vue/?couponCode=CODEBRAINS_FREE
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,209
  Pëlqimet:
  1,567
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/google-calendar-virtual-assistant/?couponCode=15OCTOBER
  https://www.udemy.com/course/english-speaking-courses/?couponCode=FREETRIAL
  https://www.udemy.com/course/learn-android-hacking-for-beginners/?couponCode=FREEFORTHREEDAYS
  https://www.udemy.com/course/advanced-usage-of-excel-vlookuphlookupindexmatch-more/?couponCode=VLOOKUPOCT14
  https://www.udemy.com/course/project-with-laravel-pizza-ordering-web-application/?couponCode=61C77BF7DEABCC43EC34
  https://www.udemy.com/course/linux-unix-for-beginners-new/?couponCode=OCTOBERFREE4U
  https://www.udemy.com/course/master-advance-english-vocabulary-from-beginner-to-expert/?couponCode=14OCT2021
  
  
   
  Last edited: 15 Tetor 2021
  Fitahh dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,209
  Pëlqimet:
  1,567
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/build-a-todolist-fast-with-go-fiber-and-ionic-angular/?couponCode=CODEBRAINS_FREE
  https://www.udemy.com/course/build-a-todolist-with-elixir-phoenix-and-ionic-angular/?couponCode=CODEBRAINS_FREE
  https://www.udemy.com/course/build-a-todolist-with-fastapi-and-ionic-angular/?couponCode=CODEBRAINS_FREE
  https://www.udemy.com/course/build-a-todolist-with-java-spring-boot-and-ionic-angular/?couponCode=CODEBRAINS_FREE
  https://www.udemy.com/course/build-a-todolist-with-laravel-and-ionic-angular/?couponCode=CODEBRAINS_FREE
  https://www.udemy.com/course/build-a-todolist-with-nestjs-and-ionic-angular/?couponCode=CODEBRAINS_FREE
  https://www.udemy.com/course/business-finance-and-financial-modeling/?couponCode=BUS_FIN_MOD_UPLATZ
  https://www.udemy.com/course/make-money-with-affiliate-marketing-online/?couponCode=7E62E7B9D725CFF77C35
  https://www.udemy.com/course/practical-cisco-networking-labs/?couponCode=OCT21FREE
  https://www.udemy.com/course/professional-adobe-photoshop-cc-course-with-advance-training/?couponCode=PHOTOSHOPCC2022
  https://www.udemy.com/course/python-for-beginners-course-/?couponCode=FREEBIESGLOBAL.COMM
  https://www.udemy.com/course/python-programming-beginner-to-advanced/?couponCode=FREEOCT4
  https://www.udemy.com/course/responsive-web-development/?couponCode=WEB4OCT2021
  https://www.udemy.com/course/start-your-own-clothing-brand-with-shopify/?couponCode=C1781247A153D3C3D8E5
  https://www.udemy.com/course/the-complete-shopify-store-creation-course/?couponCode=34DBF25C35E5E73DC5DB
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 10. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,209
  Pëlqimet:
  1,567
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/adobe-photoshop-quick-start-for-absolute-beginners/?couponCode=0C5330BDAC360918720F
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 11. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,209
  Pëlqimet:
  1,567
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/web-development-with-elementor-build-an-agency-website/?couponCode=2834F4B0B28A09AB969C
  https://www.udemy.com/course/react-native-learn-by-doing-movies-app/?couponCode=A2FC2CBAFDC9E0D7FBC1
  https://www.udemy.com/course/wordpress-complete-course-on-localhost/?couponCode=WORDPRESS-FREE-100
  https://www.udemy.com/course/nodejs-build-complete-ecommerce-web-api/?couponCode=91261DFEB8DE054702C8
  https://www.udemy.com/course/css-and-javascript-crash-course/?couponCode=682D5FF424E835238974
  https://www.udemy.com/course/java-programming-complete-beginner-to-advanced/?couponCode=F68575817457FAAFC4
  https://www.udemy.com/course/complete-course-of-blender/?couponCode=BLENDER_FREE
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 12. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,209
  Pëlqimet:
  1,567
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/fullstack-application-spring-boot-and-react/?couponCode=FULLSTACK
  https://www.udemy.com/course/microsoft-project-learn-project-management-with-ms-project/?couponCode=358CBCBF23C21F6B0153
  
   
 13. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  38
  Code:
  https://www.udemy.com/course/php-mysql-certification-course-for-beginners/?couponCode=YOUACCEL12525
  
  https://www.udemy.com/course/machine-learning-advanced-decision-trees-in-r/?couponCode=DTR0B7C2B
  
  https://www.udemy.com/course/docker-container-course-for-beginners/?couponCode=FREENOV41
  
  https://www.udemy.com/course/making-a-flat-motion-graphics-project/?couponCode=FLAT_AZAR_FREE
   
  Poshnjari dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.
 14. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,209
  Pëlqimet:
  1,567
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  YouTube Thumbnail Masterclass / Ultimate Guide to Thumbnails
  https://www.udemy.com/course/youtube-thumbnails-masterclass/?couponCode=2D6871D6492F8953A793
  
  The Complete MongoDB Course
  https://www.udemy.com/course/the-complete-mongodb-course/?couponCode=66557B96E00A17237BDF
  
  The Complete Certified NFT Course (from Beginner to Expert)
  https://www.udemy.com/course/the-complete-certified-nft-course-from-beginner-to-expert/?couponCode=PROMODECNFT
  
   
 15. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,140
  Pëlqimet:
  1,123
  Pikë nga trofetë:
  343
  Artificial Intelligence in Web Design (2022 Special Edition)
  Code:
  https://www.udemy.com/course/artificial-intelligence-website-creation-2018-no-coding/?couponCode=4349E3E6D638A4B43B99
   
  Last edited: 13 Janar 2022
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 16. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,140
  Pëlqimet:
  1,123
  Pikë nga trofetë:
  343
  Code:
  https://www.udemy.com/course/premier-pro-cc-2017-the-complete-guide/?couponCode=UTARAYANEDITINGFREE
   
  ﴾.﴿ dhe RegShqip pëlqejnë postimin.
 17. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,140
  Pëlqimet:
  1,123
  Pikë nga trofetë:
  343
  Code:
  https://www.udemy.com/course/az-204-developing-solutions-for-ms-azure-practice-tests-u/?couponCode=A0905666D160B6B697EF
  https://www.udemy.com/course/learn-basics-of-adobe-photoshop-cc-for-beginners/?couponCode=3E589B4A65B441369F73
   
  miraxh, p3n7357 dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...