1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

UDEMY Kurse Falas per kohe te limituar (Update i perditshem)

Tema tek 'Mësime' e hapur nga AlbGalaxy, 10 Janar 2017.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  Adobe Essentials 2020: Illustrator, Photoshop, InDesign & XD
  https://www.udemy.com/course/adobe-essentials-2020-illustrator-photoshop-indesign-xd/?couponCode=ADOBECCFORFREE2020
  
  The Complete Microsoft Excel Pivot Tables and Pivot Charts
  https://www.udemy.com/course/the-complete-microsoft-excel-pivot-tables-and-pivot-charts/?couponCode=EXCEL24
  
  Linux Privilege Escalation Examples From Zero to Hero - OSCP
  https://www.udemy.com/course/linux-privilege-escalation-oscp-training/?couponCode=985CAF0490E40A089321
  
  How to Start a Successful YouTube Channel for Your Business
  https://www.udemy.com/course/how-to-start-a-successful-youtube-channel-for-your-business/?couponCode=C8AE3EC5F5F-DEJAN-YT
  
  Responsive Web Design 2.0 - Complete Guide
  https://www.udemy.com/course/responsive-web-design-2-0-complete-guide/?couponCode=RWD3DAYOFF
  
  Learn Computer Networking with respect to Ethical Hacking
  https://www.udemy.com/course/learn-computer-networking-with-respect-to-ethical-hacking/?couponCode=SUBSCRIBER-ONLY
   
  Fitahh, *VLORI*, RexhepS dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  Advanced Web Developer Course: Beginner to Advanced
  https://www.udemy.com/course/advanced-web-developer-course-beginner-to-advanced/?couponCode=AWD3DAYOFF
  
  HTML5, CSS3 & JavaScript Course: Complete Guide
  https://www.udemy.com/course/html5-css3-javascript-complete-guide/?couponCode=HCJ3DAYOFF
  
  WooCommerce Course: Build E-Commerce Websites (Step by Step)
  https://www.udemy.com/course/complete-woocommerce-course-wordpress-for-e-commerce/?couponCode=WC3DAYOFF
  
  
   
  Fitahh dhe *VLORI* pëlqejnë postimin.
 3. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,106
  Pëlqimet:
  300
  Pikë nga trofetë:
  128
  Code:
  https://www.udemy.com/course/html5-and-css3-for-absolute-beginners/?couponCode=AUGUST
  
  https://www.udemy.com/course/beautiful-youtube-thumbnail-design-with-canva/?couponCode=9C4877E0431CFA439E22
  
  https://www.udemy.com/course/the-complete-and-special-bitcoin-trading-course-in-the-world/?couponCode=8BC38E86E515F96B94C6
  
  https://www.udemy.com/course/interactive-html-course/?couponCode=HTML5AUG2020
  
  https://www.udemy.com/course/wpf-in-c-for-absolute-beginners/?couponCode=AUG_FREE_GIFT
  
  https://www.udemy.com/course/work-from-home-job-opportunities/?couponCode=AFC73F85E64A0A1D15D7
  
  https://www.udemy.com/course/6-figures-adsense-arbitrage-business/?couponCode=DZ-POWER
  
  https://www.udemy.com/course/python-comprehensive-bootcamp-beginner-to-professional/?couponCode=36703DE29F81312C9ECB
  
  
   
  ﴾.﴿ dhe Fitahh pëlqejnë postimin.
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  Make Effective & Easy Marketing Videos Using InVideo
  https://www.udemy.com/course/make-effective-easy-marketing-videos-using-invideo/?couponCode=FREEBIEEE
  
  The Complete Flutter and Dart Guide
  https://www.udemy.com/course/the-complete-flutter-and-dart-guide/?couponCode=FIRST100
  
  Qt 5 Design Patterns
  https://www.udemy.com/course/qt-5-design-patterns/?couponCode=D18BC8D988BB5DA21D4A
  
   
  miraxh dhe Fitahh pëlqejnë postimin.
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  The Complete Web Development Course with PHP, PDO & MySQL
  https://www.udemy.com/course/the-complete-web-development-course-with-php-pdo-mysql/?couponCode=3E266FF2FD19BEEA11A5
  
  JavaScript Course: Complete Guide (Step by Step)
  https://www.udemy.com/course/complete-javascript-for-beginners/?couponCode=361C9E1D443BFD491898
  
  Angular 10 Course: Build Angular Apps (Step by Step)
  https://www.udemy.com/course/complete-angular-9-course-for-beginners/?couponCode=44B9662CBA97C9D60736
  
  HTML5 & CSS3 Course: The Complete Guide (Step by Step)
  https://www.udemy.com/course/html5-css3-complete-course-for-beginners/?couponCode=813D8EB705882A8FEAD8
  
  Python Hacking Course For Ethical Hackers
  https://www.udemy.com/course/the-python-3-bootcamp-j/?couponCode=MONAAK
  
  Cryptography Ethical Hacking Course
  https://www.udemy.com/course/cryptography-ethical-hacking-course/?couponCode=NLP-22
  
  Complete Modern JavaScript Firebase BootCamp the beginner
  https://www.udemy.com/course/complete-modern-javascript-with-firebase-bootcamp-for-beginners/?couponCode=SEP1188FB7DEA0D5386E
  
  Microsoft Visio 2019 / 365 : Beginner to Advanced
  https://www.udemy.com/course/microsoft-visio-2019-365-beginner-to-advanced/?couponCode=73F7314D0D37CA1E930B
  
  English Grammar : Master Phrasal Verbs for beginners
  https://www.udemy.com/course/english-grammar-master-phrasal-verbs-for-beginners/?couponCode=9F15F78E9F9D72236D50
  
  Qt Core Intermediate with C++
  https://www.udemy.com/course/qt-core-intermediate/?couponCode=3FC2969F478FF1D6D8EB
  
  Qt Core Advanced with C++
  https://www.udemy.com/course/qt-core-advanced/?couponCode=DDB319EC0AA4AC6974FF
  
  The Complete Python Programmer: From Scratch to Applications
  https://www.udemy.com/course/the-complete-python-programmer-from-scratch-to-applications/?couponCode=TEACHERS_DAY
  
  Flutter Complete with Dart, Firebase & built Weather App
  https://www.udemy.com/course/flutter-complete-with-dart-firebase-built-weather-app/?couponCode=HAPPYDAYS
  
  JavaScript Fundamentals: A Course for Absolute Beginners
  https://www.udemy.com/course/javascript-fundamentals-a-course-for-absolute-beginners/?couponCode=9BE49CC0B1325C350BA6
  
  Penetration Testing Course 2020
  https://www.udemy.com/course/penetration-testing-course-2020/?couponCode=ERA-11
  
  Kali Linux Basics Course For Cyber Security
  https://www.udemy.com/course/kali-linux-basics-course-for-cyber-security/?couponCode=918-PP
  
  Java Programming Fundamentals
  https://www.udemy.com/course/java-programming-fundamentals-training/?couponCode=JAVA_SEP_UPLATZ
  
  HTML5 and CSS3 Training
  https://www.udemy.com/course/html5-and-css3-training/?couponCode=HTML5-CSS3-UPLATZ
  
  ReactJS Training
  https://www.udemy.com/course/reactjs-training/?couponCode=REACTJS_SEP_UPLATZ
  
  Atlassian Confluence Masterclass 2020
  https://www.udemy.com/course/atlassian-confluence-masterclass/?couponCode=SEPSALE
  
  Complete HTML5 Refresher guide
  https://www.udemy.com/course/complete-html5-refresher-guide/?couponCode=FREEUNLIMITED3DAY
  
  Flutter - Advanced Course
  https://www.udemy.com/course/flutter-advanced-course/?couponCode=DB13365D315B621DA21F
   
  *VLORI*, miraxh dhe Fitahh pëlqejnë postimin.
 6. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,106
  Pëlqimet:
  300
  Pikë nga trofetë:
  128
  Code:
  https://www.udemy.com/course/basics-of-security-in-ethical-hacking-course/?couponCode=JINMAN
  https://www.udemy.com/course/google-hacking-course-for-cyber-security/?couponCode=MINA-Q-1
  https://www.udemy.com/course/mongodb-online-training/?couponCode=MONGODB_SEP_UPLATZ
  https://www.udemy.com/course/java-programming-fundamentals-training/?couponCode=JAVA_SEP_UPLATZ
  https://www.udemy.com/course/google-data-studio-by-starttech/?couponCode=NTSEPT1C
  https://www.udemy.com/course/spring-hibernate-tutorial/?utm_content=promo&utm_campaign=2020-09-04&utm_source=email-sendgrid&utm_term=7644438&utm_medium=1856950&couponCode=SPRING-68ZBLRQ
  https://www.udemy.com/course/dart-beginners-course/?couponCode=16369E56E09C7AC60890
  https://www.udemy.com/course/dart-intermediate-course/?couponCode=95C897455607535F942E
  https://www.udemy.com/course/dart-advanced-course/?couponCode=2E7D150B594377294500
  https://www.udemy.com/course/the-certified-ethical-hackingceh-bootcamp/?couponCode=987-55-A
  https://www.udemy.com/course/the-ethcal-hacking-bootcamp/?couponCode=BDRT-11Y
  https://www.udemy.com/course/microsoft-excel-basic-excel-advanced-excel-formulas/?couponCode=B615C05BBC3A807BCE92
  https://www.udemy.com/course/a-laymans-guide-to-python/?couponCode=PYTHON_SEPT
  https://www.udemy.com/course/flask-framework-complete-course-for-beginners/?couponCode=5E738BA0506961824EEB
  https://www.udemy.com/course/web-hosting-learn-how-to-upload-websitephp-form-submission/?couponCode=AQ_FREE_3_DAYS
  https://www.udemy.com/course/java-for-everyone-zero-to-hero/?couponCode=6923CA56926402AA105A
  https://www.udemy.com/course/microsoft-project-get-up-running-quickly/?couponCode=C130C1A17BDCD1824A96
  
   
  Fitahh, ﴾.﴿, miraxh dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.udemy.com/course/android-development-ndk-crash-course/?couponCode=F7B1269554B330E99A27
  https://www.udemy.com/course/android-tutorial-for-beginners/?couponCode=BF93812D9A8D11219203
  https://www.udemy.com/course/c-plus-plus-programming-for-humans-cpp/?couponCode=41890E606BE28D658E5B
  https://www.udemy.com/course/chrome-extensions-course/?couponCode=TRY10FREE202
  https://www.udemy.com/course/how-to-succeed-as-an-entrepreneur-a-beginners-guide/?couponCode=YOUACCELB2S
  https://www.udemy.com/course/install-nginx-php-mysql-ssl-wordpress-on-ubuntu/?couponCode=YOUACCELB2S
  https://www.udemy.com/course/java-essential-training/?couponCode=DBF363BB7151F8F8121F
  https://www.udemy.com/course/learn-english-phonics-like-native-for-beginners/?couponCode=A23B17072F3D2EE89FCF
  https://www.udemy.com/course/learn-to-host-multiple-domains-on-one-virtual-server/?couponCode=YOUACCELB2S
  https://www.udemy.com/course/learning-bash-scripting-how-to-automate-your-tasks/?couponCode=7A3E790A12EEC7268690
  https://www.udemy.com/course/mastering-your-knowledge-of-functions-and-transformations/?couponCode=D79BDD0C71DBBA521BC1
  https://www.udemy.com/course/python-for-complete-beginners-learn-step-by-step/?couponCode=8D0236641944464E4AE7
  https://www.udemy.com/course/quick-guide-setup-a-local-testing-server-using-wamp-or-mamp/?couponCode=YOUACCELB2S
  https://www.udemy.com/course/the-complete-kotlin-developer-course/?couponCode=C72D6BB3C8CDDF0C46D8
  https://www.udemy.com/course/the-python-programming-for-anyone-immersive-training/?couponCode=973F9653796D1B1276C2
  https://www.udemy.com/course/web-development-masterclass-complete-certificate-course/?couponCode=YOUACCELB2S
   
  Fitahh pëlqen postimin.
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  Front End Web Development: Complete Guide (Step by Step)
  https://www.udemy.com/course/front-end-web-development-complete-guide-step-by-step/?couponCode=0D50289AF4C92D47E0D4
  
  Python And Flask Framework Complete Course For Beginners
  https://www.udemy.com/course/python-for-beginners-course-/?couponCode=A5F2FB565D292C5E8B59
  
  Django 3 Course: Build Python Based Web App (Step by Step)
  https://www.udemy.com/course/django-3-python-web-framework-for-beginners/?couponCode=3D2D9E25CAA37BE7FC7C
  
  WordPress Course: The Complete Guide (Step by Step)
  https://www.udemy.com/course/learn-complete-wordpress-for-beginners/?couponCode=31304FBF91CDDC0FFEF7
  
  Instagram Marketing 2020 - Learn Best Strategies That Work
  https://www.udemy.com/course/instagram-marketing-2020-learn-best-strategies-that-work/?couponCode=INSTAFREE2020
  
  Create a web application with python + Flask + PostgreSQL
  https://www.udemy.com/course/create-a-web-application-with-python-flask-postgresql/?couponCode=52D0DC4704EE0D704E7D
  
  
   
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  Autodesk AutoCAD Electrical 2020: For Electrical Designers
  https://www.udemy.com/course/autodesk-autocad-electrical-2020-for-electrical-designers/?couponCode=LEARNWITHUS
  
  The Ultimate Beginners Guide to Game Development with ROBLOX
  https://www.udemy.com/course/robloxeducation/?couponCode=624D8A5EAE54A4F4C046
  
  The Ultimate Photography Courses: Photoshop Pro 100
  https://www.udemy.com/course/photoshop-pro-100/?couponCode=HAPPYBIRTHDAY
  
   
 10. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  Docker Certified Associate - DCA | Practice Tests 2020
  https://www.udemy.com/course/docker-certified-associate-dca-practice-tests-2020-l/?couponCode=FREEBIESGLOBAL.COM
  
  Master Python Networking From A to Z - Part II: Intermediate
  https://www.udemy.com/course/master-python-networking-from-a-to-z-part-ii-intermediate/?couponCode=LIMTEDGIFT
  
  Fedora Linux from Scratch
  https://www.udemy.com/course/fedora-linux/?couponCode=FEDORALNX
  
  WiFi Hacking using Evil Twin Attacks and Captive Portals
  https://www.udemy.com/course/evil-twin-and-captive-portals/?couponCode=WIFIPORTAL
  
  Learn Hacking Using Social Engineering
  https://www.udemy.com/course/social-engineering-attacks/?couponCode=SEHACKING
  
  Flask for beginners: Create Real World Interactive Apps
  https://www.udemy.com/course/flask-for-beginners-create-real-world-interactive-apps/?couponCode=DA67D857E310AF364815
  
  learn Complete SQL from basics
  https://www.udemy.com/course/learn-complete-sql-from-basics/?couponCode=WELCOME
  
  Concurrency in Go (Golang)
  https://www.udemy.com/course/concurrency-in-go-golang/?couponCode=86D31A864E00A5CD9D15
  
  WordPress for Beginners
  https://www.udemy.com/course/beginners-course-on-wordpress/?couponCode=E83C212EC7978CEDBEF0
  
  
   
  miraxh, Avioni dhe shteti pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...