1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

UDEMY Kurse Falas per kohe te limituar (Update i perditshem)

Tema tek 'Mësime' e hapur nga AlbGalaxy, 10 Janar 2017.

 1. AlbGalaxy

  AlbGalaxy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ketu do te postoj kurse falas te platformes UDEMY (jane falas vetem per nje kohe te shkurter keshtu qe veproni shpejt t'i merrni)

  Nese nuk e dini cfare eshte UDEMY, atehere shkoni ne udemy.com dhe mesoni me shume :)

  Kuponi i pare:

  Create Animated Gif Advertising Banners in Photoshop CC ($85 >>$0)

  Code:
  https://www.udemy.com/learn-how-to-create-animated-gif-advertising-banners-in-photoshop-cc/?couponCode=ALIMITEDFEW
   
  Tol, DEVILAL, albion65 dhe 6 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. AlbGalaxy

  AlbGalaxy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  YouTube Thumbnails - How I Got 1,000,000+ Views On YouTube
  Code:
  https://www.udemy.com/youtubethumbnails/?couponCode=MSF2507

  Complete Twitter Marketing Course: How I gained 230,000 Fans
  Code:
  https://www.udemy.com/twitter2016/?couponCode=MSF2507

  Complete Instagram Domination Course: How I Got 40,000 fans!
  Code:
  https://www.udemy.com/instagramdomination/?couponCode=MSF2507

  Complete Periscope Course: Explode Your Brand On Periscope
  Code:
  https://www.udemy.com/periscope2016/?couponCode=MSF2507
   
  Main, albert1, ﴾.﴿ dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 3. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,662
  Pëlqimet:
  735
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ish kon mir ket tem me bo ngjitse qe per me mujt me gjet me leht ose me kriju nje kategori coupons qe per qdo webfaqe ose qdo app qe ka coupons me mujt me i qit aty na kish ndihmu shum.

  boom3rang
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 4. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,516
  Pëlqimet:
  2,123
  Pikë nga trofetë:
  448
  Tema u bo ngjitese sepse vlersoj qe mund te postohen kurse me vlere.
   
  bmwplako pëlqen postimin.
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,323
  Pëlqimet:
  1,673
  Pikë nga trofetë:
  243
  nqs dikush do ti shkarkoj offline atëherë kërko në google për udemy-dl-win-2.1.2.zip
   
  Last edited: 11 Janar 2017
 6. AlbGalaxy

  AlbGalaxy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  iOS 8 Mobile App Design: UI and UX Design From Scratch
  Code:
  https://www.udemy.com/design-ios-8-apps-from-scratch/?couponCode=freeee
   
 7. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,520
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Running a Web Development Business: The Complete Guide
  Code:
  https://www.udemy.com/the-complete-guide-to-running-a-web-development-business/learn/v4/?couponCode=freeforstudio
  Work at Home and Run a Business That Works All Day
  Code:
  https://www.udemy.com/work-at-home-and-run-a-business-that-works-all-day/?couponCode=Free4Now
  The iOS 10 Developer Bootcamp: From Noob to paid Pro
  Code:
  https://www.udemy.com/ios-10-bootcamp-swift-objective-c-tutorial/?couponCode=PREVIOUSIOS
   
 8. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,520
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Email List Building Tech Guide: From 0 to 1,500+ Subscribers
  Code:
  https://www.udemy.com/email-list-building-tech-guide/learn/v4/?couponCode=blackhatlist
  Expand Your Marketing Reach Without Writing a Word
  Code:
  https://www.udemy.com/affiliate-marketing-facebook/?couponCode=scottgift
  Create an eCommerce home business guide for entrepreneurs
  Code:
  https://www.udemy.com/etsy-stores-social-media-basics-your-journey-starts-here/?couponCode=secretcode
  Learn to Program in Javascript: Beginner to Pro
  Code:
  https://www.udemy.com/programming-in-javascript/
  Buying for a Team? Gift This Course Wishlist Adobe After Effects - Color Correction & Color Grading
  Code:
  https://www.udemy.com/adobe-after-effects-color-correction-color-grading/?couponCode=FREECOUPON-1
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 9. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,662
  Pëlqimet:
  735
  Pikë nga trofetë:
  243
  Java for Swing (GUI) Development
  Code:
  https://www.udemy.com/learn-java-for-swing-gui-development/?couponCode=JavaSwing100OFF
  Basics of PHP for complete newbies in PHP
  Code:
  https://www.udemy.com/basic-php/?couponCode=BBHFPROMO
  Become intermediate level C programmer from level zero
  Code:
  https://www.udemy.com/learn-c-language/?couponCode=BBHFPROMO


  Facebook marketing : How to improve your Fanpage performance
  Code:
  https://www.udemy.com/facebook-marketing-how-to-improve-your-fan-page-performance/?couponCode=youareawesome


   
 10. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,662
  Pëlqimet:
  735
  Pikë nga trofetë:
  243
  Blerim R. pëlqen postimin.
 11. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,520
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Wordpress Local Install and Two Methods to Migrate Onlin
  Code:
  https://www.udemy.com/wordpress-local-install-and-two-methods-to-migrate-online/
  Instagram Marketing for Startups and Entrepreneurs
  Code:
  https://www.udemy.com/instagram-for-startups-and-entrepreneurs/
  The Complete Google Go Programming Course For Beginners
  Code:
  https://www.udemy.com/googlego/?couponCode=GOFREE
  How to Start a WordPress Blog - Complete Beginners Guide!
  Code:
  https://www.udemy.com/how-to-start-a-blog-complete-beginners-guide/
  ITIL Foundation Training for IT Professionals
  Code:
  https://www.udemy.com/itil-foundation-training-for-it-professionals/?couponCode=ITILPASS
  Ignite Your Blog Traffic With Content Marketing
  Code:
  https://www.udemy.com/ignite-your-blog-traffic-with-content-marketing/
  Snapchat Marketing 2017: Business & Influencer Training
  Code:
  https://www.udemy.com/snapchatmarketing/
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 12. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,520
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Shum mir qe e ke bo temë ngjitse veq tu kisha lut shum mos me i lan me repliku e me debatu ktu,ish kan ma mir kush ka naj cupon me postu ktu veq linkat qaq.
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 13. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,520
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Facebook Marketing: Next Level List Building Strategies
  Code:
  https://www.udemy.com/facebook-marketing-next-level-list-building-strategies/?couponCode=YouAreAwesome
  Basic HTML CSS and Web Design
  Code:
  https://www.udemy.com/basic-html-css-web-design/
  How To Outsource Your Online Business
  Code:
  https://www.udemy.com/how-to-outsource-your-online-business/
  Youtube: Beginners Guide To A Successful Channel
  Code:
  https://www.udemy.com/youtube-beginners-guide-to-a-successful-channel/
  Udemy Coupon – CompTIA A+ Certification Preparation: Learn the Basics of IT
  Code:
  https://www.udemy.com/comptia-aplus-certification-prep/?couponCode=APLUSFREEPASS
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 14. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,520
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  How To Make a Wordpress Website 2017 -Elementor Page Builder
  Code:
  https://www.udemy.com/how-to-make-a-wordpress-website-2017-elementor-builder/
  WordPress WooCommerce Quick-Start, Course + Themes Bundle
  Code:
  https://www.udemy.com/woocommerce/
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 15. AlbGalaxy

  AlbGalaxy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Youtube Secrets For Earning $2K Monthly Income:No Experience

  Code:
  https://www.udemy.com/youtube-secrets-for-earning-high-incomes/?couponCode=FREE2017AGAIN
   
  sp0nTeX dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.
 16. AlbGalaxy

  AlbGalaxy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Powerpoint 4 Thumbnails - Create Thumbnails with Powerpoint

  Code:
  https://www.udemy.com/powerpoint-4-thumbnails-create-thumbnails-with-powerpoint/?couponCode=UDEMY2017
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 17. Tripx

  Tripx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje Shok,

  Fillimisht, faleminderit shume per keto kurse, kam nje kerkes per ju, nese kishit pas mundesi me postu disa kurse per E-Commerce,Sales etc.
   
  Albozr pëlqen postimin.
 18. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,520
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  I kam postu 2-3 nese nuk gaboj ktu me lart i ke
   
  Tripx pëlqen postimin.
 19. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,323
  Pëlqimet:
  1,673
  Pikë nga trofetë:
  243
  Learn How To Developement and Manage an E Commerce By Using osCommerce platform To Provides A Professional Web Store
  Code:
  https://www.udemy.com/learn-how-to-build-an-e-commerce-web-site-by-oscommerce/?couponCode=FREE2017COUPONS
  • Lectures: 65
  • Video: 4 hours
  • Skill level: All Levels
   
 20. InfoPITTY

  InfoPITTY Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  13

Shpërndaje faqen

Loading...