1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje UCP per CS

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga siimon, 3 Qershor 2013.

 1. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  782
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  63
  A mundet mem tregu dikush a ka dal UCP per Win8 se mkputen banna neper servera pa UCP???
   
 2. alajdin

  alajdin Anëtar i Njohur

  Postimet:
  630
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  58
  Shiko videon:

  HTML:
  http://www.youtube.com/watch?v=oVn3sxoncOY
   
 3. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  782
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  63
  Qajo video sa e kuptova une aj djali po tregon se as atij spo i bon UCP ne Win(8
   
 4. alajdin

  alajdin Anëtar i Njohur

  Postimet:
  630
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  58
  Qashtu asht valla , me sa e di une deri tani nuk ka ndonje te re:(
   

Shpërndaje faqen

Loading...