1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ucp.exe has stopped working

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Gentirt Tahiri, 19 Korrik 2016.

 1. Gentirt Tahiri

  Gentirt Tahiri Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje! Kam probleme me UCP 8.5 sa here qe e hapi me qet kete

  [​IMG]
   
 2. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  Ker provu te instalosh ndronje CS tjeter , LH 2013 ? me pas tja instalojsh UCP , dhe te jet D3D ,
   
 3. Gentirt Tahiri

  Gentirt Tahiri Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  nuk m'bon ucp hiq se di po ka probleme
   
 4. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  A tka ba ma heret ?


  Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
   
 5. Gentirt Tahiri

  Gentirt Tahiri Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  jo
   
 6. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  kliko qaty View problem details edhe qite foto.
   
 7. Gentirt Tahiri

  Gentirt Tahiri Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  [​IMG] [​IMG]
   
 8. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Valla spo di, dika po shkrun qe duhet me pas windowsin me licens, ose kqyr mere naj verzion ma tvjeter t'ucp, provo edhe bonja Run as Administrator.
   
 9. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pervoje niher me qel me Run Administrator jo direkt
   
 10. Gentirt Tahiri

  Gentirt Tahiri Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  po e kom provu ama sum ka ba ucp-ja as ma moti une e kom formatizu pcn vet edhe windowsin e kom mar ne internet nashta windowsici ka fajet naj sen
   
 11. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ka mundesi windowsi ka mundesi UCP sepse ka shum probleme kto qe nuk jan kqyre prej staffit UCP , tek ti nashta prej windowsit mungon naj file
   
 12. Gentirt Tahiri

  Gentirt Tahiri Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Lere fare sepse nuk di te merrem me keto gjera
   

Shpërndaje faqen

Loading...