1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ucp 8.5 Windows 10

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Endrit Bytyqi 7, 11 Dhjetor 2016.

 1. Endrit Bytyqi 7

  Endrit Bytyqi 7 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  hii ..... mund te ma gjej ndokush nje zgjidhje si te bejme te funksionoj UCP 8.5 (CounterStrike1.6) .... sepse eshte "error" besoj qe e dini ... deri me tash mos ka gjet dikush zgjidhje ???
   
 2. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  1.UCP nuk ka me qit ma update dmth UCP 8.5 osht verzioni i fundit i saj.
  2.Te njejtin problem e kam edhe un sepse i kemi windows 10 last build e kjo UCP i prekrah vetem disa build ma te vjeter jo kta te qa jon dal t'ri
  t'pakten kshtu kam lexu ne disa forume
   
 3. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Build 10240 ky mdoket eshte i vetmi build ku punon ucp ne windows 10 ne tjerat nuk punon :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...