1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

UBT-semestri i par

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga len2rit, 28 Korrik 2014.

 1. len2rit

  len2rit Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Hi...
  a bon me dit cilat lend i ka UBT ne semester I pasi me siguri dikush ose shumica jon ne UBT qitu edhe nese ka literatur online mi postu "link" sidomos literatur te programimit ....// :)
   
 2. The|Engineer

  The|Engineer Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A e ki fjalen per Shkenca Kompjuterike ?
   
 3. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ja ktu nfoto i ke profilet dhe qka perfshin ne ate profil :).[​IMG]
   
 4. len2rit

  len2rit Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  faleminderit e per shkenca ekzakte si matmatika fizika e land te elektros a ka ?
   
 5. shkelqim12

  shkelqim12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shkenca ekzakte ki veq matematik fizik nuk ki...
   
 6. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,068
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  83
  @lumz ~ Si mund te studiohet per 3D Modelim & Animacion ne degen e Programimit ?
  A Ka me tvertet per 3D apo eshte tjeter deg ajo qe eshte ne foto te tabela nr.4 !?
   
 7. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  ajo me sa di une osht thjesht nje lond..
   
 8. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ajo osht land ne te cilen hyn tek multimedia dhe dizajn
  ps.Dy vitet e para jon te pergjithshme sa i perket ktyre profilev qe ti kam derguar, ndersa vitin e 3t e zgjedh drejtimin adekuat psh
  rrjeta dhe telekumunikacion ose
  Multimedia dhe dizajn etj.
  mandej kur zgjedh njeren pej ktyre profilev ne vitin e 3t i mson ato land qka jon ne foto .
   
 9. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,068
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  83
  Aha dmth kto te dizajnit grafik 3D Modelimi po hikan ne Programim pastaj ne vit 3-te munesh me zgjedh
  cilin drejtim pe don me msu veq per qat vit !?
   
 10. The|Engineer

  The|Engineer Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  qito zotni nuk jo t UBT edhe sjon t vitit t par
   
 11. albert1

  albert1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  28
  Fotoja qe e ka paraqit @lumz osht gabim ajo osht per vitin e 3t haha :p, perkthimi te koka katastrof edhe qato ka fundi jan per master(marre)
  nuk po du me i bo reklam se spom doket e nevojshme por qito land jan:
  Java a.k.a Shkenca kompjuterike 1
  Anglisht
  Bazat Teknike të informatikës
  Shkrimi Akademik
  Matematikë 1
  Hyrje në Elektroteknikë
   
  shkelqim12 pëlqen postimin.
 12. len2rit

  len2rit Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  @albert1 d.m.th qito land jon ne semester I per vitin e par ne UBT
  qe mun qo naj link nese ka naj liber .pdf ose materjal rreth qytyne lendeve FLM :p
   
 13. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  O djem lexoni mir postimet bre mduket sikur mos mu kan shqiptar ne qe mas me mujt me u marr vesh shum mir e kom cek se kto nfoto qka i kom cek jon te vitit te 3t edhe thash qe dy vitet e para te pergjithshme :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...