1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje UBT ligjeratat e vitit te pare

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ceo, 8 Tetor 2019.

Tags:
 1. ceo

  ceo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje
  A ka najkush qe i ka te rujtuna ligjeratat e vitit te 1 te UBT-s , nese munet dikush me mi qu .(ligjeratat prezantimet n power point)
   
 2. ceo

  ceo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  ps Shkenca kompjuterike hahahahha
   
 3. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ti nese je nfakulltet te Ubt-s e ki emailin kyqesh nmoodle edhe i ki aty tgjitha viteve !
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 4. ceo

  ceo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po amo hale sja kem fillu me ligjerata , deshta maheret me ja fillu me kon ni hap ma perpara ....
   
 5. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,571
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Duro deri t'hanen se ja fillon :p
   
 6. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
  Si ka pas asnje student para teje ligjeratat kshtu qe saber, e i mson me koh senet ;)
   
 7. Blerton

  Blerton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  43
  Munesh me hi te gjeneratat e kalume , kodin per me u kyq e ki CSE1819 shembull per gjeneraten e vitit t'kalum
   
  ceo pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...