1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

UBT , Dizajn i integruar!

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga INFluencear, 14 Nëntor 2017.

Tags:
 1. INFluencear

  INFluencear Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Hello

  Deshta me ju pyt a ka studiu najkush prej juve Dizajn i integruar ne UBT edhe a e din najkush planprogramin e kti kolegji per ket drejtim?
  Faleminderit
   
 2. INFluencear

  INFluencear Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Harrova me cek , me dizajn grafik une merrna qe 5-6 vite , nuk po du mu livdu a najsen po per kto vite kom punu nshum kompani si mrena edhe jasht shteti njana prej tyne u kan Asha , aryja qe po du me fillu osht veq spo du me met pa fakulltet ? a ja vlen a jo ? a ka naj sygjerim
   
 3. Funniac1001

  Funniac1001 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  Edhe un t'njejten gjendje si ti jom,momentalisht jom n'mes Inxhinierise kompjuterike edhe Dizajnit te integruar ...
   
 4. Whizzart

  Whizzart Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  un jam viti 4 dizajn i integruar , sa ja vlen edhe sja vlen, mepas diplomen ja vlen amo per dituri sen nuk msohet ndash ubt ndash ibu qe ishte njo nshkup, veq per fillestart i mesojn suiten e adobes 3ds max etj, kto sene qe mujtesh mi msu edhe me youtube a diqka tjeter perveq projekte amatoreske nuk msohen
   
  Funniac1001 pëlqen postimin.
 5. Funniac1001

  Funniac1001 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  Shume faleminderit aa, mun me ma ndryshu krejt karrieren veq me qit keshille , thanks !
   
  Whizzart pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...