1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Ubnt nanostacion 2,4 ghz

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Aldi1234, 24 Mars 2020.

 1. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ku mund te gjej anten Ubnt nanostacion 2,4 ghz
  Jetoj ne durres por kam kerkuar dhe skam gjetur
   
 2. Best Answer:
  Post #4 by Aureli AK, 25 Mars 2020
 3. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Distributor i autorizuar i Ubiquiti gjendet vetem ne Tirane ,
  kontakto me ta besoj qe ta dergojn deri tek adresa jote.

  Code:
  http://reg-al.com/?s=Ubnt+nanostation&post_type=product
   
 4. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  rrofsh. shpresoj ta hapi dyqanin se shkoj vet se kam problem
   
 5. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Best Answer
  Dhe un ka kerkuar shum dhe e kam ble ne kosove dmth e porosita dhe ma sollen me poste nese e do nr ta dergoj me mesazh pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...