1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Tv samsung si te instalohet youtube

Tema tek 'Android' e hapur nga kastiot, 17 Mars 2019.

 1. kastiot

  kastiot Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  Persh:
  -Ne televizor samsung kam pasur youtuben por me eshte fshire si mund qe te instalon serisht dmth mu eshte fshire kejt spo di se si ta isntaloj
   
 2. exploit.al

  exploit.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kerkoje ne Samsung Apps dhe riinstaloje (nese nuk gaboj duhet te kyqesh ne llogarine tende).
   
 3. kastiot

  kastiot Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  Llogatin nuk e kam pasi ka, provuar shumr nuk e di cili eshtr edhe paswordi se si ndhodhet
   
 4. Hristo

  Hristo Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  Futu ne google apps tek televizori dhe instaloje
   
 5. limi75

  limi75 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  150
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  31
  në qoftëse ke smart tv me të vjetër se 2015 mund të kesh problem sepse YOU TUBE ka bërë do ndryshime dhe vetëm verzionet modelet e smart tv mbas 2015 e këndej kanë mundësi dhe qasje në YOUTUBE .
  Unë kam smart Samsung TV ES 8000 3D 1300 € e bleva por pastaj pata problem edhe me YOUTUBE dhe webrouser nuk mundesha ti hapi video asgjë dhe u detyrova të blejë smart tv android box
   

Shpërndaje faqen

Loading...