1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

TV guidë shqiptar

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga mrnaim, 21 Janar 2016.

 1. mrnaim

  mrnaim Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Përshendetje, dje kam lansuar faqen time të re me skema programore të kanaleve shqiptar. Si ju duket?

  www.tv.al
   
 2. xhuke33

  xhuke33 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  219
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  33
  bravo ... Ide fantastike... Dizajn i thjesht ... Domaini super ...
   
  IllyrianS pëlqen postimin.
 3. IllyrianS

  IllyrianS Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ideja është njëmend shumë e mirë; :).

  Funksionimi me alerts do të ecte shumë mirë, besoj. P.sh : nëse x përdorues ndjek një x emision > reminder me "notification" që do të fillojë për x minuta, etj etj.
   

Shpërndaje faqen

Loading...