1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Tv box android

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga berl01, 25 Gusht 2016.

 1. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje ku mundem te gjej ne kosov kti lloj reseiver ne prishtin ose[​IMG] [​IMG]
   
  Last edited: 25 Gusht 2016
 2. Beni2015

  Beni2015 Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  Sma merr menja qe gjan veq qe don me porosit qesi orginal munesh me porosit vet ebay

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
 3. Faton

  Faton Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mundesh me gjet te Godanci ne Prishtinë te tregu i vjetër ku gjindet Gorenja apo rruga Lidhja e Prizerenit.
   
 4. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sa ka qmimin perafersisht ky lloj resivei faton
   
 5. becki89

  becki89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  un kam M8s me 2 Gb ram Quad core 2.0 GHZ , nese deshiron lajmromu ne pm , un jam ne Mitrovic .
   

Shpërndaje faqen

Loading...