1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Tv android box mxq pro

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga berl01, 14 Dhjetor 2018.

 1. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  258
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje e kam nje tv box android mxq pro mirpo po ma qet tek google play store has stopped me tregoni si mundem me rregullu
   
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,059
  Pëlqimet:
  350
  Pikë nga trofetë:
  138
  Futja nje reset boxit
   
 3. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  258
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me shlyhet gjith aplikacionet qe i ka
   
 4. clusterphys

  clusterphys Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,059
  Pëlqimet:
  350
  Pikë nga trofetë:
  138
  beji backup me te njejtin account qe ke. Plus mos instalo shume apps ne android box se te bllokohet shume shpesh pastaj boxi
   
 5. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  258
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faliminderit
   
 6. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,125
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  153
  Duhet Reset me ja bo , edhe mu njejt me ka ndodh edhe pa ja bo Reset nuk te rregullohet .
   
 7. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  258
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  A jan origjinal qeto tv box
   
 8. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,277
  Pëlqimet:
  251
  Pikë nga trofetë:
  113
  provo veq chaced fshija playstores tek setting apps nese nuk funksionon bej reset
   
 9. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  258
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  E kum provu i kum fshi cache ne play store asgje e kum nderro account dhe prap asgje. Tregom pak a shum si behet reset ne pika te shkurtera ose naj video qe ka mundesi me ma dergu.
   

Shpërndaje faqen

Loading...