1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Tutoriale.xyz - Mesime Shqip

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga DardanDaci, 22 Maj 2018.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  642
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  118
  Pershendetje

  Faqja tutoriale.xyz ju ofron te gjithve qe te bejn mesime , tutoriale te ndryshme ate qe dijn te bejn me se miri me video te realizuara bukur dhe me pastaj i dergoni ato tek ne dhe pastaj do i vendosim ne faqe direkt.
  Per me shum vizitoni faqen dhe me tregoni ndonje sygjerim qe mund ta shtojm ose ta heqim.
  Dizajni eshte i thjesht bardh e zi dhe funksjonon ne html pra kjo na jep perparsi ne shpejtsi te faqes dhe te komunikimit.

  Linku i faqes: https://tutoriale.xyz
   
  BlackEagle, Universal dhe Skrapari Studio pëlqejnë postimin.
 2. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,504
  Pëlqimet:
  387
  Pikë nga trofetë:
  138
  Tutoriali juaj duhet ti kete kto kritere qe te postohet:

  5.Te jete i gjate jo me shum se 20min

  PSE jo me shum se 20min ?
   
 3. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  184
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ndrroje themen, sa me pare aman :A
   
 4. AlbIT.fr

  AlbIT.fr Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  13
  SHQIPEE duhesh me bo sitin responsiv,
  Qe me u pershtat me ekranet e mobile.
   
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  642
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  118
  @sp0nTeX , po nuk osht problem edhe ma i gjat me qene.
  @Kryefaqja - nuk qon pesh theme asnji gjo pasi qe faqja ka tutoriale asgje tjeter.
  @AlbIT.fr - nuk e di me qfar telefoni e viziton faqja eshte responsive shum mir punon me telefon.
   
 6. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  43
  Shume e mire faqja te uroj suksese nje gje me beri pershtypje tek hacking tutorials
  trying to hack a instagram account with rockyou list 16 milion password Really bro:D
   
 7. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  642
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  118
  Flm qe ma kujtuat faqen se eshte harruar haha , i vetem smuj te bej tutoriale gith kohes por sa per listen e passwords as vet se di sa jan brenda haha.
   

Shpërndaje faqen

Loading...