1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Tutorial] Si ti instaloni Bunny Hop serverit

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga acceeppT. =)., 5 Gusht 2010.

 1. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  Si ti instaloni bonnyhop serverit
  Nese serveri juaj ka amxmod at'her shkarko
  Bunny Hop :
  <a class="postlink" href="http://www.amxmodx.org/plcompiler_vb.cgi?file_id=308" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.amxmodx.org/plcompiler_vb.cgi?file_id=308</a>
  Pasi ta shkarkoni shkoni ne " Valve\cstrike\addons\amxmodx\plugins "
  apo ku e keni cs dhe dergoni ket plugins bunnyhop.amxx , pasi ta dergoni shkoni ne
  Valve\cstrike\addons\amxmodx\configs hapni fajllin plugins.ini
  edhe shenoni ne fund kete bunnyhop.amxx dhe hapni serverit dhe do te jet me bhop !
  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tr6Br11eRQc[/youtube]
   
 2. The|SimboL

  The|SimboL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  93
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Qka eshte bunnyHop ske tregu?
   
 3. Donche-x

  Donche-x Anëtar i Njohur

  Postimet:
  702
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  38
  BunnyHop osht Plugins per Servera qe mundeson Playerave me hec ma shpejt edhe me kcy vazhdimisht
  Ky perdoret mashum ne Addonsa Deathrun..

  Thanks shumm accept :)
   
 4. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  e vendosa edhe 1 video
  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tr6Br11eRQc[/youtube]
   
 5. GjeNcHe.-.D

  GjeNcHe.-.D Anëtar i Njohur

  Postimet:
  781
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  48
  Kerko pak ne youtube Counter Strike bhop do e kuptosh
   
 6. dikario

  dikario Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  flm njeri po funksionon shum mir
   
 7. D4n[G]3R

  D4n[G]3R Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  a weq sRW deathrun a cdo SRW
   
 8. D4n[G]3R

  D4n[G]3R Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  a mundeni me ma jap Bhop.cfg
   
 9. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,580
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Hape Nje Tem Te Re:D
   
 10. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  @kerko pak !

  <a class="postlink" href="http://search.4shared.com/q/1/bhop.cfg" onclick="window.open(this.href);return false;">http://search.4shared.com/q/1/bhop.cfg</a>
   

Shpërndaje faqen

Loading...