1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Tutorial Google Adsense

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Inc-seo, 2 Janar 2018.

 1. Inc-seo

  Inc-seo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  28
  Forumista te Dashur te itshqip njeherit me lejoni te ju uroj Gezuar 2018 me shum Fat dhe Mbaresi ne Familjet Tuaja Duke ju deshiruar Shendet dhe suksese Per ju.
  Sot dua ta ndaj me ju nje tutorial qe jam munduar me aq sa kam dije ta shkruaj per google adsense si si te pranohemi me lehet me nje blog te ri.
  Si fillim ju Ftoj ta lexoni tutorialin
  Te plote por mbi te gjitha ju kisha lut te me editoni nese ne kete tutorial kam gabur . Pra siq e ceka me larte jam munduar ta bej nje tutorial me aq dije sa kam. Kete tutorial e bera me vetem nje qellim 1 ti ndihmojm bloggeret e rij qe ta ken me te lehet per pranim ne adsense.
  2 qe profesionistet e vertet te hyn ne tem duke me edituar dhe sjell nje tutorial te kompletuar per google adsense .
  Ne kete tutorial kam paraqit disa shembuj me foto qe besoj jan nje mundesi me e mire per ta kuptuar me lehet punen rreth adsense.
  Tutorialin e keni ketu
  http://seo123.ml/2017/12/14/si-te-pranohemi-ne-adsense-me-nje-blog-te-ri/
  Staffit i kisha kerkuar mirekuptim per url-n pasi kjo i bjen si backlinks.
  Por pse e postova url-n e blogut tim ketu eshte se jam me mobil pra skam pc personal.

  Forumista ju ftoj ta bejm nje tutorial te perbashket per google adsense duke perfshire foto dhe video per ta pas me te lehet pranimin ne adsense.
  Pres editimin tuaj permisimin dhe rieditimin e plote ne kete tutorial
  Njeherit lus te gjith ata qe lexojn kete tutorial te me editojn nese kam gabur dikund sepse gjdo njeri besoj gabon .
  Pres nga ju pergjigjet : kritikat - editimin - keshillat
  Ju faleminderit : incseo
   
  enneaa, p3n7357 dhe @Alvi pëlqejnë postimin.
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  855
  Pëlqimet:
  261
  Pikë nga trofetë:
  93
  faleminderit shume, klikova ne webin tend uroj qe ndikoje si traffic dhe ti te pranohesh me lehte ne adsense pastaj
   
  Inc-seo, enneaa dhe KNO3 pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...